כ-100 אוהדי בית"ר הדליקו אבוקות באימון

לפני חיפה, האווירה מתחממת. הקהל תמך בבניון, פלומן יפתח?

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

למרות כל הציפיות, פתיחת העונה של בית"ר ירושלים לא ענתה על הציפיות. איבוד נקודות רשלני, פציעות טורדניות ותבוסה למכבי ת"א היו רק חלק מהבעיות של רוני לוי, אבל כעת יש לו הזדמנות להוכיח שהקבוצה שלו בהחלט שייכת לחלק העליון של הטבלה.

היום (שישי), גם האוהדים החלו להרים את קצב ההכנות, עם מפגן תמיכה באימון בו נכחו כ-100 אוהדים שסיפקו תצוגת אבוקות אופיינית. "25 אלף אוהדי חיפה הם כלום לעומת 3,000 אוהדים מהמזרחי", חימם אחד מבכירי לה-פמיליה, דאגו בעיקר לעודד את יוסי בניון במהלך מפגן התמיכה.

בצד המקצועי, טל בן חיים היה בספק למשחק שייערך ביום ראשון, אך נראה שמצבו הבריאותי הולך ומשתפר. בלם בית"ר ירושלים, שתורגל במרכז ההגנה יחד עם דיוגו ורדסקה, חש מתיחה באזור המפשעה ונטש אתמול את האימון, אך הבוקר חזר לאימונים מלאים ועושה רושם שייקח חלק בהתמודדות. במידש שלא יוכל לקחת חלק, אור זהבי ימלא את מקומו.

המאמן רוני לוי עדיין מתלבט מי יפתח במקום גדי קינדה המוצהב. אתמול הוא תירגל את אנז'-פרדי פלומן ולירן רוטמן, כמו גם את שלום אדרי אותו לוי מעדיף יותר באמצע המגרש. כרגע מסתמן שאם פלומן יתאמן בצורה טובה וחזקה עד למשחק, הוא עשוי לקבל את חולצת ההרכב. יש לציין שהצרפתי החלים מפציעה רק השבוע.

אם יתאמן חזק, עשוי לשחק. פלומן (דני מרון)
אם יתאמן חזק, עשוי לשחק. פלומן (דני מרון)

שחקנים בקבוצה דיברו על העובדה שהם יהיו מוכרחים להיות מרוכזים בסמי עופר ואמרו לקראת המשחק: "מכבי חיפה קבוצה מצויינת עם שחקני הכרעה בחלק הקדמי. נצטרך להיות מפוקסים ולא לאבד את הריכוז לשנייה. רוני הראה לנו כמה היינו חדירים בחלקים של המשחק נגד כפר סבא. ברור לחלוטין שמול מכבי חיפה זה לא יעבוד. התיאום והרמה, גם בהגנה וגם בהתקפה, חייבת להיות הרבה יותר גבוהה".

בתוך כך, במועדון הודיעו ששחקני בית"ר יענדו סרטים שחורים לזכר במשחק מול מכבי חיפה, לזכר אירועי ליל הבדולח. על הסרטים שיהיה על חולצתם של השחקנים יהיה הכיתוב "לעולם לא עוד" בצבעים של צהוב ושחור - בעברית, אנגלית, צרפתית וספרדית. גם מעבר לים, בקורינתיאנס הברזילאית, בחרו לציין את אירועי ליל הבדולח, מה שהוציא תגובה משרת התרבות, ח"כ מירי רגב: "קמפיין זה שאתם מובילים, משמש דוגמה מצוינת המקדמת את האמונה שספורט יכול ליצור אחדות וסולידריות בין עמים".

צפו בסרטון של בית"ר לזכר אירועי ליל הבדולח >>

מעבר לתגובות