צפו: כ-300 אוהדי חיפה תמכו במהלך האימון

הירוקים בטירוף, אזלו הכרטיסים לבית"ר. על מה שועה זעם?

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי חיפה נערכת לאחד המשחקים החשובים שלה עד כה העונה - מול בית"ר ירושלים - וההתרגשות גדולה בעיקר בקרב האוהדים שלה. כ-300 אוהדים הגיעו לאימון הירוקים היום (שישי), פתחו במפגן עידוד מרשים ותמכו לקראת ההתמודדות החשובה.

מרקו בלבול יחליט עד מחר באימון המסכם אם לפתוח עם יאניק וילדסחוט ב-11 או לעבות את הקישור האחורי עם ז'אנדו פוקס במשחק מול בית"ר ירושלים ביום ראשון. כל הכרטיסים למשחק נמכרו, והאצטדיון יהיה מלא לראשונה העונה.

באימון אתמול תורגלו רק שחקני ההגנה, כשלפני כן נערכה אסיפה בה הקרין המאמן קטעים מהמשחק נגד הפועל תל אביב. על פי האימון אתמול, עאיד חבשי שוב לא יפתח אבל לא מן הנמנע שבלבול מתכנן הפתעה.

בלבול ביקר את היכולת בחצי הראשון אחרי הדקה ה-15, והוא הרגיש שהרצון להבקיע שער מהיר גרם לשחקנים לאבד את עקרונות המשחק ולא להיות אחראיים גם במישור ההגנתי. "במשחקים האחרונים יש לנו בעיה במחצית הראשונה וצריך לבדוק למה זה קורה", אמרו במועדון.

החלוץ ירדן שועה הלין על כך שכל מה שקורה סביבו יוצא לתקשורת. "כל פיפס קטן איתו ישר יוצא. מישהו אולי מתנכל לו", אמר גורם במועדון.  בחיפה ציינו כי שועה בתקופה האחרונה מתנהג למופת על כר הדשא, וגם מחוצה לו מאוד מרוצים מהבגרות שהוא מגלה אחרי עבירת המשמעת האחרונה שביצע.

"מישהו אולי מתנכל לו". שועה (אלן שיבר)
"מישהו אולי מתנכל לו". שועה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות