גלזר: "ב"ש וחיפה עושות את הליגה מעניינת"

מכבי ת"א דרוכה. איביץ': "הפועל חיפה? אחד המשחקים הקשים"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע ומכבי חיפה מאיימות? את מכבי תל אביב, כך נראה, זה לא ממש מעניין. הצהובים יארחו בשבת את הפועל חיפה במטרה להשיג ניצחון רביעי ברציפות, לשמור על שער נקי ולצאת לפגרה מהמקום הראשון. ולדימיר איביץ' ודן גלזר דיברו היום (חמישי) במסע"ת המסורתית לקראת ההתמודדות.

"אנחנו מתכוננים למשחק הזה בשיא הרצינות ופחות מעניין באיזה מומנטום אנחנו מקבלים את הפועל חיפה פחות", דיווח גלזר ודיבר על היריבות של מכבי ת"א בצמרת: "היכולת של הפועל ב"ש ומכבי חיפה? את הליגה זה עושה יותר מעניינת, אבל אנחנו מתעסקים רק בעצמנו. נשמח לצאת לפגרה במומנטום טוב".

"אני שמח להיות חלק מהנבחרת ומקווה לשחק במשחקים הקרובים", אמר גלזר על הזימון שלו למדים הלאומיים ודיבר גם על הקושי של מכבי ת"א לפצח הגנות של קבוצות שמסתגרות: "יש לנו שחקנים עם יכולת בעיטה חבל על הזמן, אבל יש תקופות שהבעיטות מרחוק פחות מצליחות. פותרים את ההגנות הצפופות ומגיעים להמון מצבים, בטוח שיותר כדורים ייכנסו".

"המשחק מול הפועל חיפה חשוב כמו כל משחק אחר ואחד המשחקים הקשים עד כה", טען איביץ'. "הפועל חיפה סיפקה משחקים טובים העונה, היא משחקת כדורגל טוב, יודעת להגן ולתקוף. נצטרך להיות קשוחים ולהיות מוכנים".

"נצטרך להוציא תוצאה טובה לפני הפגרה, משום שהוצאנו שתי תוצאות תיקו במשחקים לפני הפגרות הקודמות. חושבים רק על עצמנו. אנחנו צריכים לעבוד קשה, משחק אחר משחק", המשיך איביץ' ודיווח על הפצועים: "אלירן עטר היה בחוץ שבועיים, כעת אני יכול להשתמש ב-95 אחוזים מהסגל".

איביץ': "המשחק מול הפועל חיפה אחד הקשים"
איביץ': "המשחק מול הפועל חיפה אחד הקשים"
מעבר לתגובות