בלבול שוקל 3 בלמים נגד בית"ר, חבשי יפתח?

מאמן חיפה עשוי לשנות. שחקן: "מה שלא שבור, לא צריך לתקן"

תגיות: ליגת העל

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מאמן מכבי חיפה מרקו בלבול שוקל לפתוח במשחק ביום ראשון מול בית"ר ירושלים במערך של שלושה בלמים. המאמן יתרגל שני מערכים ממחר, אז יחזרו הירוקים להתאמן ועד לשבת בטרם יקבל החלטה. במקרה כזה עאיד חבשי ישוב ל-11 על חשבונו של יאניק וילדסחוט.

השחקנים עצמם טוענים כי המערך בו משחקת הקבוצה בתקופה האחרונה עם רביעייה אחורית מצדיק את עצמו והזכירו כי במשחק מול מכבי ת"א, אז בלבול שינה שוב למערך שלושה בלמים כשהוציא את טיירון שרי, היה בין היתר הסיבות שהובילו להפסד מול הצהובים.

"מה שלא שבור לא צריך להחליף", אמר אחד משחקני חיפה בנושא. נכון להבוקר הבטיחו את מקומם כ-27 אלף אוהדים ועד המשחק יימכרו כל הכרטיסים, כך שהקופות על פי ההערכות כלל לא ייפתחו. בפורומים השונים התווכחו אוהדי הקבוצה כיצד יש לנהוג בבואו של יוסי בניון לראשונה בתפקיד מקצועי לסמי עופר. בעוד חלק חושבים שראוי יהיה להתרכז אך ורק בעידוד הקבוצה, היתר מתכננים לשיר שירים בגנותו כפי שעשו כבר במשחק האחרון בבלומפילד, בניצחון על הפועל ת"א.

שיחת היום בין השחקנים היתה פנייתו של כרים פריי למכבי חיפה במטרה לשוב למועדון, כפי שפורסם בערוץ הספורט. "אם הוא יבוא בינואר, נהיה הקבוצה ההתקפית הכי טובה בליגה", אמר אחד השחקנים. שי בן דוד מחכה לדעת מה מצבו של רמי גרשון ומתי יוכל לשוב לאימונים לאחר שהובהר לו שיושאל בחלון ההעברות הקרוב רק אם הבלם הוותיק ישוב מהפציעה הטורדנית בשרירי הבטן. אקוים אוטין יושאל כשסוכנו בודק לו אופציות בקרואטיה, פולין ובלגיה ובמקרה כזה יפנה מקום לשחקן זר שישי.

27 אלף צופים ביציע (ברני ארדוב)
27 אלף צופים ביציע (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות