העתיד הצהוב: יוצעו חוזים חדשים לגלזר, פיבן וברסקי

אחרי החתמתם של יונתן כהן, אלמוג וקנדיל, מכבי ת"א תציע לשחקנים נוספים חוזים משודרגים במטרה להבטיח את עתידם במועדון. ומה קורה עם גולסה, פרץ, שכטר ועטר?

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי החתמתם של יונתן כהן, אילון אלמוג ומאור קנדיל על חוזים משודרגים וארוכי טווח, התכנית במכבי תל אביב היא להמשיך להאריך חוזים ולהבטיח את עתידם של הצעירים המוכשרים במועדון. על הפרק נמצאים כעת גם דן גלזר, שחר פיבן ורוסלן ברסקי, שעם השלושה כבר נוצר קשר ראשוני.

יש לציין שאותו הקשר נוצר עם המנכ"ל יוצא, בן מנספורד, שלטענת רבים עדיין מייעץ בימים האחרונים מאחורי הקלעים. מי שמדבר עם השחקנים בשלב זה הוא ברק יצחקי, שמרגיש את הדופק וחי את מצב הקבוצה והשחקנים. במכבי ימשיכו באותה תבנית שכוללת שדרוג שכר והארכת החוזה במספר שנים ללא סעיף יציאה.

מי שנמצא במצב קצת שונה מאחר והוא מסיים חוזה הוא אייל גולסה. ההערכה היא שהקשר יעדיף להיכנס לכושר לפני שיגיע לשולחן המשא ומתן ולדון על הארכת חוזה, וזאת במטרה להגיע אליו מעמדה חזקה. כפי שפרסמנו, בקבוצה כבר אותתו לו שהם מעוניינים לדון איתו על חוזה חדש.

האלופה כבר מתכננת את העתיד. ברסקי (אלן שיבר)
האלופה כבר מתכננת את העתיד. ברסקי (אלן שיבר)

ההחלטות הקשות יותר שיתקבלו במועדון יהיו לגבי השחקנים המבוגרים יותר. איתי שכטר מסיים חוזה, וההערכה היא כי יוצע לו חוזה חדש. גם אלירן עטר, שמחזיק בחוזה גבוה, יסיים את חוזהו ובמקרה שלו לא בטוח שהאלופה תחדש את חוזהו, בוודאי שלא בסכומים שהוא מרוויח כרגע (כ-450 אלף יורו לעונה). על אבי ריקן יש למכבי אופציה וההערכה היא שהוא ימשיך לעונה נוספת, בדיוק כמו שרן ייני.

בכל הקשור לדור פרץ: יש לזכור שהתנהל כבר משא ומתן על הארכת חוזהו, בו הוצע לו שדרוג כספי גדול מאוד שהגיע ל-450 אלף דולר לעונה. אבל המשא ומתן הופסק לאור הרצון של השחקן לצאת לאירופה, דבר שלא צלח בסופו של דבר. ההערכה היא שהמשא ומתן הזה יחודש בקרוב, בזמן שהשחקן בכל מקרה מחזיק בחוזה לעוד שנתיים וחצי במועדון.

המשא ומתן יחודש בקרוב. פרץ (אלן שיבר)
המשא ומתן יחודש בקרוב. פרץ (אלן שיבר)
מעבר לתגובות