אנז'-פרדי פלומן עשוי להגביר את קצב האימונים לקראת מכבי חיפה

גם אם יהיה כשיר, ספק אם הצרפתי של בית"ר יפתח. מי יחליף את קינדה?

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

שחקן בית"ר ירושלים, אנז'-פרדי פלומן, עדיין מתאמן בנפרד ואולי היום (רביעי) הוא יגביר את קצב האימונים, אך גם אם יהיה כשיר, ספק אם יפתח בראשון נגד מכבי חיפה. כידוע, הצרפתי מיעט לשחק בחודש האחרון בשל פציעה, ואף לא שותף כלל בשני המשחקים האחרונים.

השאלה הגדולה לקראת חיפה היא מי יחליף את גדי קינדה בהרכב. הקשר ספג חמישה כרטיסים צהובים, והוא ייעדר בשל עונש הרחקה. ההערכה במועדון היא שחוץ מקינדה ומעידן ורד הפצוע, גם אופיר קריאף לא יהיה כשיר והוא יחזור רק אחרי פגרת הנבחרות.

ורד, אגב, עבר הבוקר בדיקה למיפוי עצמאות כחלק מתהליך החזרה שלו למגרשים. גם לוי גרסיה לא חזר לאימונים מלאים, אך הוא צפוי להיות כשיר להתמודדות. בכל הקשור להתלבטות בנוגע למחליף של קינדה, מסתמן כי רוני לוי יצטרך להחליט בין שלום אדרי לאנז'-פרדי פלומן, אם כמובן יהיה כשיר.

בימים האחרונים ישנן שמועות לגבי הצטרפות אפשרית של חלוץ הפועל קטמון, וויליאם אגאדה, אך בקבוצה מהבירה מכחישים. בשלב הזה לא מתנהל משא ומתן, ואף אחד לא דיבר בנושא החלוץ מהלאומית עם המנהל המקצועי, יוסי בניון.

בקרוב אמורה להתקיים פגישה של הצוות המקצועי והבעלים משה חוגג, בה יוחלט באיזה עמדות הקבוצה רוצה להתחזק בחודש ינואר. בבית"ר כבר ציינו שבלי קשר לרכש, החיזוק המשמעותי ביותר יהיה כמובן חזרתו של ורד לרוטציה אחרי הפגרה.

בית"ר תיאלץ להסתדר בלעדיו. קינדה (דני מרון)
בית"ר תיאלץ להסתדר בלעדיו. קינדה (דני מרון)
מעבר לתגובות