מתגעגע? כרים פריי הודיע למכבי חיפה: רוצה לחזור

הקשר, ששיחק בירוקים בעונה שעברה, לא משתלב בטורקיה ויוכל לנהל מו"מ החל מינואר. במועדון אישרו את הידיעה, אבל נטען שיצטרך להפחית משמעותית בדרישות השכר שלו

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

קולות מהעבר הלא ממש רחוק נשמעים באוזני מכבי חיפה. כרים פריי, ששיחק בחצי העונה שעברה בשורות הירוקים, העביר מסרים לראשי הקבוצה שהיה רוצה לחזור, ובמועדון אישרו את הידיעה.

אמנם פריי, שהושאל מבשקשהיר שלושה חודשים לפני סיום העונה הקודמת לא רשם מספרים מדהימים (שער אחד ב-16 משחקים), אבל לזכותו ייאמר שהצליח להוביל את מכבי חיפה בתקופתו הקצרה בה למקום שהבטיח כרטיס לאירופה. הקשר מחזיק בחוזה גבוה של מיליון יורו במועדון הטורקי, אבל יסיים את החוזה בקיץ הקרוב ובינואר כבר יוכל לנהל מו"מ.

אז מה עשה העונה פריי בבשקשהיר? לא יותר מדי. הקשר בן ה-26 שותף רק כ-67 דקות השנה, בהפסד לפנרבחצ'ה במחזור השני של הליגה הטורקית ומאז, כחודשיים וחצי, לא שותף וברוב המשחקים כלל לא נכלל בסגל.

פריי לא השתלב בטורקיה (יוסי שקל)
פריי לא השתלב בטורקיה (יוסי שקל)

נכון להיום, למכבי חיפה אין מקום לזר נוסף, אבל המטרה היא להשאיל את איקוום אוטין בינואר, דבר שיפנה מקום לשחקן זר. יחד עם זאת, במועדון הירוק לא מתכוונים לשלם לפריי - אם וכאשר - את הסכומים אותם דרש בעבר ובמידה שהמהלך ייצא לפועל, הקשר שברזומה שלו חמש הופעות בנבחרת הטורקית יצטרך לרדת משמעותית בשכרו. "חלק קדמי עם דולב חזיזה, פריי, צ'ארון שרי, ניקיטה רוקביצה וירדן שועה זה חלום", אמרו שחקנים שחלקם, עוד נשאר בקשר עם השחקן, שסיים חוזה ושב מהשאלה לטורקיה.

בתוך כך, מרקו בלבול העניק לשחקנים יום חופש ומחר (חמישי) כבר ישובו להתאמן לקראת המשחק בראשון מול בית"ר ירושלים. הקהל מכין קבלת פנים 'חמה' ליוסי בניון, שיגיע לראשונה כמנהל מקצועי של קבוצה יריבה לסמי עופר, והאצטדיון צפוי להיות מלא.

האווירה במכבי חיפה נהדרת, במיוחד אחרי המשחק מול הפועל ת"א והאופי שהציגו השחקנים עם הניצחון בתוספת הזמן. מאמני הכושר נייל קלארק ואורי הראל זוכים להערכה רבה, ובמועדון הדגישו שהעבודה שנעשית מצידם גורמת למכבי חיפה לרוץ בלי להתעייף עד סוף המשחק.

ילבש ירוק רק אם יפחית בדרישות (יוסי שקל)
ילבש ירוק רק אם יפחית בדרישות (יוסי שקל)
מעבר לתגובות