בבני יהודה ינסו להתחזק בינואר בהתקפה

אכזבה במועדון, שחקנים ישוחררו. ג'אן: "האחריות רק שלנו"

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון בליגה - זה ההספק הגרוע של בני יהודה בתקופה האחרונה, ובמועדון קיימת אכזבה גדולה מאיך שנראית הקבוצה. "זה לא מתרומם כרגע. שום דבר לא עוזר. יוסי (אבוקסיס) מנסה הרכבים ושיטות שונות, אבל זה לא זז לכיוון חיובי", ציינו במועדון.

הצוות המקצועי של המועדון יבקש מהבעלים ברק אברמוב להתחזק בחלון ההעברות של חודש ינואר. על הכוונת: מספר שחקני התקפה. כמו כן, הקבוצה עשויה לשחרר כמה שחקנים שלא נראים טוב מתחילת העונה.

דור ג'אן ניסה להסביר מה לא עובד אצל הכתומים: "איך מסכמים? אני חושב שזה ברור לכולם שאנחנו נמצאים בתקופה שהכדורגל שלנו קצת פחות טוב, דברים פחות הולכים. הגענו לבערך 2-3 מצבים או חצאי מצבים שאולי בתקופות אחרות עם קצת יותר מזל גם היו נכנסים והמשחק היה נראה אחרת. אנחנו יודעים בסופו של דבר שהאחריות היא רק שלנו ואנחנו השחקנים צריכים להוציא את הקבוצה לדרך חדשה ולמסלול הרבה יותר טוב".

כשנשאל לגבי שריקות הבוז מצד הקהל, ענה החלוץ: "הקהל יכול לצעוק הכל. הם משלמים כרטיס, באים ורוצים לראות את הכדורגל שהם רוצים לראות. כנראה זה לא המשחק שהם רצו לראות. האחריות בסופו של דבר היא רק שלנו ואני מקווה שהם יהנו יותר במשחקים הבאים. אני לא חושב שיש נקודה אחת כרגע שלא עובדת, יש לנו לצערי כמה נקודות שלא עובדות. אנחנו עובדים באימונים ונמשיך לעבוד עוד בשביל לשפר את זה, בשביל להיות יותר טובים במשחקים הבאים ולצבור עוד נקודות".

ג'אן, משהו לא עובד אצל הכתומים (ניר קידר)
ג'אן, משהו לא עובד אצל הכתומים (ניר קידר)
מעבר לתגובות