אדרי: "הבטן סוערת מבפנים. הגשמתי חלום"

הכובש של בית"ר בעננים. לוי: "שמח שלא איבדנו סבלנות"

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים הגיעה הביתה. הקבוצה של רוני לוי רשמה הערב (שבת) ניצחון בכורה באצטדיון טדי אחרי שגברה 0:1 על הפועל כפ"ס. למרות יכולת לא טובה, הבית"רים נהנו משער מאחור של שלום אדרי המחליף (86) שקבע ניצחון רביעי ברצף בליגה. כעת, ירושלים קרובה עד כדי נקודה מהפועל ב"ש ומכבי חיפה, להן משחק חסר.

אדרי, הגיבור של המשחק, היה נרגש בסיום: "אני עובד קשה באימונים בשביל לקבל את הקרדיט ולשחק. הגול זה בונוס ויש עוד עונה ארוכה. אני מרגיש שהבטן סוערת מפנים, אי אפשר לתאר את זה במילים. מהיום שהתחלתי לשחק כדורגל, חלמתי להבקיע בטדי והגשמתי את זה הערב. השאיפות שלנו הן להתקדם ממשחק למשחק. זה מה שרוני אומר לנו וזה מה שאנחנו מרגישים. אנחנו לא מסמנים מטרות ארוכות".

המאמן רוני לוי ניתח את המשחק: "ראיתי את כפ"ס מתחילת השנה והיא קבוצה טובה, מאומנת ומסוכנת בחלק הקדמי. משחקים מהסוג הזה כשאתה לא מכריע אותם בהתחלה, זה הופך להיות קשה ויש יותר לחץ. אני שמח שלא איבדנו את הסבלנות והניצחון הוא מוצדק לדעתי".

עוד הוסיף המאמן של בית"ר: "התקשנו מתחילת העונה בכל המשחקים ולא רק בטדי. זה מבצר, זה בית. אני לא חושב שיש בעיה להשיג פה נקודות, להיפך הקהל דוחף אותנו קדימה. הסטטיסטיקה בסוף מתאזנת ומתיישרת. אני חושב שצריך להתקדם במעשים ובפחות בדיבורים לגבי השאיפות בצמרת. אנחנו צריכים להמשיך בקצב הזה, וכשיהיה זמן לדבר, נדבר".

ניצחון רביעי רצוף, לוי (דני מרון)
ניצחון רביעי רצוף, לוי (דני מרון)
מאמן הפועל כפ"ס, אופיר חיים, דיבר מתוך תסכול: "אנחנו לא מצפים למחמאות. אני רוצה לשחק טוב ולנצח. זה משחק מאוד קשה וסבלנו מחוסר ריכוז של שניה כדי להבקיע. אני שונא להפסיד בכבוד, זה גומר אותי. אבל אנחנו נרים את הראש, כי בשבוע הבא יש לנו משחק עם הפועל חדרה ונקווה לטוב. לספוג שערים מאוחרים זה דבר שצריך להטריד".
הגיבור של בית"ר, אדרי (דני מרון)
הגיבור של בית"ר, אדרי (דני מרון)
מעבר לתגובות