אוואט מכוון לפלייאוף העליון: "זאת המטרה"

מאמן אשדוד לקראת נס ציונה בראשון: "זה לא יהיה משחק קל"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי הניצחון המשכנע 2:4 על מכבי נתניה, מ.ס. אשדוד נערכת לקראת המפגש ביום ראשון עם נועלת הטבלה, סקציה נס ציונה, ומקווה לחבר ניצחון שני ברציפות שידחוף אותה לפלייאוף העליון. "המשחק הזה יכול להצמיד אותנו לפלייאוף עליון וזאת בדיוק המטרה שלנו", סיפר רוני אוואט במסיבת העיתונאים לקראת המשחק.

המאמן התייחס למצבה העגום של העולה החדשה, שעד כה צברה שלוש נקודות בלבד בשמונה מחזורים ועדיין לא ניצחה: "צפוי לנו משחק מאוד קשה מול יריב טוב. אנחנו לרגע לא חושבים שיהיה משחק קל. אנחנו נותנים את כל הכבוד לנס ציונה, ואני חושב שהיא קבוצה לגיטימית בליגת העל למרות שהיא משיגה פחות נקודות כרגע".

כזכור, במהלך השבועות האחרונים החליט המאמן לספסל ולהדיח מהסגל מספר שחקני מפתח, דבר שיצר מרמור גדול בחדר ההלבשה. את אוואט זה לא מדאיג: "אני ראיתי את שגיב יחזקאל בנתניה מבשל, מבקיע ומאושר. יש פה קבוצת כדורגל ובתהליכים של קבוצה יש דברים שצריך לתת עליהם את הדעת. בסופו של דבר אני הכי אשמח אם יהיו לי את הכלים להשתמש בהם".

בתוך כך, מי שייעדר מהמפגש בראשון הוא יעקב בריהון שבמהלך האימון אתמול (חמישי) שבר אצבע בידו. מנגד, שלומי אזולאי, ימשיך לקבל את המושכות במרכז השדה, כשרועי גורדנה ישוב לסגל גם הוא.

יחזור להרכב. אזולאי (דני מרון)
יחזור להרכב. אזולאי (דני מרון)
מעבר לתגובות