האבטחה מנעה עימות בין קונסטנטין לאוהדים

לטענת הקהל של בני יהודה, מגן בית"ר הצטרף לשירה מקניטה

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מתיחויות בין שחקנים לבין האוהדים של הקבוצות לשעבר שלהם זה נושא שעולה לא מעט בכדורגל הישראלי. דוגמא עדכנית התקבלה אחרי ההפסד של בני יהודה לבית"ר ירושלים. חלק מאנשי הקהל הכתום טענו טענו כי שי קונסטנטין הצטרף לשירים של אוהדי בית"ר, שהקניטו את קבוצתו לשעבר, ולאחר ההתמודדות נמנע עימות בין מספר אוהדים לבין המגן. חלקם חיכו לו מחוץ לאצטדיון, אך התערבות של מאבטחים מנעה עימות.

בינתיים, בבני יהודה נרשמה אכזבה גדולה מיכולת הקבוצה. בהנהלה ביקרו את החניכים של יוסי אבוקסיס: "יש כאן שחקנים שלא עומדים בציפיות. הם לא מביאים מספיק איכות למגרש. אנחנו לא עומדים בלחץ, וחבל. צריך להביא יותר אופי כמו בשנה שעברה. הבאנו שחקנים עבור כל אחד שעזב ובלא מעט כסף כמו דוס סנטוס, ליואיץ' ואפילו בן (אז'ובל). התוצרת צריכה להיות גבוהה יותר, אין ספק".

נראה שאבוקסיס ישקול מהפך בהרכב לקראת המשחק הבא ביום שבת בחוץ מול הפועל חדרה, אולי כדי לזעזע קצת את החניכים שלו ולהעיר אותם. שחקן בקבוצה הודה: "נראה שאנחנו לא מבינים שמה שהיה בשנה שעברה נגמר. זו עונה חדשה, שחקנים חדשים וחייבים להתאפס. פספוס הנקודות הוא לאו דווקא מול בית"ר, שהיא קבוצה מצוינת, אלא יותר בהפסד להפועל כפר סבא".

אבוקסיס, הקבוצה שלו לא נראית טוב (דני מרון)
אבוקסיס, הקבוצה שלו לא נראית טוב (דני מרון)
מעבר לתגובות