הפער יגושר? ז'אורז'יניו: "מתרכז בכדורגל"

בית"ר והברזילאי עומלים על מציאת פיצוי ראוי. פלומן התאמן

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

כבר שנתיים שז'אורז'יניו מחפש את עצמו בין היציעים בטדי לבין הספסל של בית"ר ירושלים, אבל אמש (שני) דרכו במועדון הגיעה לסיומה באופן רשמי. כעת, לאחר הפרידה הרשמית, בבית"ר ירושלים מנסים כעת להגיע לעמק השווה עם ז'אורז'יניו בנוגע לפיצוי כספי שיהיה מקובל על הצדדים.

כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, במועדון מנסים לפעול מאחורי הקלעים כדי להגיע להסדר כספי ראוי, כזה שיימנע משני הצדדים לפנות לצעדים רחבים יותר. למעשה, נכון לרגע זה קיימת הסכמה בין הצדדים לנסות ולגמור את הסיפור בצורה נאותה ושקטה.

ז'אורז'יניו עצמו אמר למקורביו לאחר שקיבל את ההודעה: "אני מעריך שתוך כמה שבועות אהיה כשיר לחזור לשחק כדורגל וארצה לעשות זאת כשחקן חופשי על מנת להתקדם הלאה. אני צריך להתרכז בכדורגל עכשיו. בינואר לא עברתי כי לא הייתי כשיר במאת האחוזים, לא היה טעם להיבחן בקבוצה אחרת".

כזכור, בקיץ האחרון בני יהודה התעניינה בשחקן ואף חיכתה שיגיע למספר ימי מבחן, אך הוא לא הגיע בסופו של יום. קבוצה נוספת שהביעה עניין בברזילאי היא הפועל כפ"ס, אך גם במקרה הזה הדבר לא הגיע לידי מעבר. כעת, השאלה הגדולה היא האם ז'אורז'יניו יוכל באמת לחזור לשחק כדורגל, ואת כולם ידעו בחודשים הקרובים.

בתוך כך, בית"ר ערכה אתמול אימון בו לקח חלק פרדי פלומן. הקשר הצרפתי ערך אימון מלא ואף זכה לעידוד רב מחיים שאבו, עוזר המאמן, שהעביר את האימון. בקבוצה עודדו אותו ואמרו: "הכל ברגליים של פלומן. הוסבר לו מה הוא צריך לעשות כדי לחזור להרכב. לא יהיו קיצורי דרך".

פלומן. הכל ברגליים שלו (אלן שיבר)
פלומן. הכל ברגליים שלו (אלן שיבר)
מעבר לתגובות