באשדוד תקפו: "השופטים גמרו לנו את המשחק"

תסכול בעיר הנמל: "החלטות הזויות". מחמאות לאוואט ודוד

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר פתיחת עונה מרשימה שכללה עשרה משחקים ללא הפסד, תסכול גדול הורגש במ.ס אשדוד לאחר הפסד הבכורה אמש (שני) לעירוני קריית שמונה, שמנגד חגגה ניצחון ראשון. "אתה עושה הכנות, לוקח מלון ונוסע לצד השני של המדינה, רק כדי שהחלטות שיפוט הזויות יגמרו לך את המשחק?", התלוננו בעיר הנמל.

מלבד תחושת הפספוס הגדולה בעקבות הכרטיס האדום בדקה ה-12 ופסילת השער של דין דוד, באשדוד מרגישים שה-VAR שיבש להם את המשחק: "ידענו שנפסיד מתישהו, אבל רצינו להפסיד בכבוד ולא בגלל דברים שלא תלויים בנו", אמרו וביקרו את צוות השיפוט. "מהקווים זה נראה אחרת ועם ה-VAR אי אפשר להתווכח, אבל ההחלטות נעשו בצורה איטית מדי והזמן לא הוחזר בצורה פרופורציונלית. השופטים גמרו לנו את המשחק".

בינתיים, במועדון התנחמו מרוח הלחימה שהפגינו השחקנים, כשגם רוני אוואט ממש לא נכנע לרוע הגזרה. על אף שנשאר ללא מגן שמאלי על כר הדשא כבר בדקות הראשונות למשחק, המאמן הלך על כל הקופה, המשיך לבצע חילופים התקפיים ולא הסתגר.

כמו כן, גם דין דוד הצעיר, ששערו נפסל בשל נבדל, זכה למחמאות. במועדון סיפרו עליו: "דין עובר תהליך ועושה התקדמות אדירה, הוא עדיין לא הראה חצי ממה שהוא יכול, כל מה שחסר לו זה קצת ביטחון".

באשר ליאקוב סילבסטר, שרשם אמש הופעת בכורה במדי הקבוצה וגם משחק רשמי ראשון מאז מאי האחרון, קיימת אמונה כי הוא זקוק לעוד קצת זמן התאקלמות, כשהכוונה היא לשלב אותו בהדרגה על מנת למנוע פציעות.

בן זקן. תחושת פספוס (ג'וש אנצ'ו, סוכנות ג'יני)
בן זקן. תחושת פספוס (ג'וש אנצ'ו, סוכנות ג'יני)
מעבר לתגובות