מכבי חיפה הודיעה לשועה: ספגת קנס של 8,000 ש"ח

ועדת המשמעת קבעה עונש מקסימלי לחלוץ, שבילה ערב לפני משחק. בלבול לא צפוי לערוך שינויים בהרכב לקראת בני יהודה. סוכנו של אוטין הודיע שיחפש לו קבוצה בינואר

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

רגע לפני כניסת יום הכיפורים, מכבי חיפה הודיעה לירדן שועה באופן רשמי על הקנס שקיבל בעקבות יציאתו לבלות ערב משחק. החלוץ עמד לוועדת משמעת שבה נכחו נציגי ארגון השחקנים, הקפטן נטע לביא ואיש הקבוצה רועי שני, וספג קנס מקסימלי בגובה 8,000 ש"ח. עבירת משמעת נוספת של השחקן צפויה לגרום לקנס גדול יותר.

בכל מקרה, הקבוצה של מרקו בלבול תארח אחרי פגרת הנבחרות את בני יהודה, והאקסים דולב חזיזה ויובל אשכנזי יפגשו לראשונה בליגה את הקבוצה שממנה הגיעו הקיץ לכרמל. מאמן הירוקים לא צפוי לשנות את ההרכב, על אף שההערכה היא שטרנט סיינסבורי עשוי להיות כשיר. הבלם האוסטרלי, שלא זומן לנבחרתו, יצפה בטלוויזיה בחברו לקבוצה, ניקיטה רוקאביצה, שזומן שוב לסגל הסוקרוז.

בתוך כך, סוכנו של איקוום אוטין הודיע למכבי חיפה כי ינסה למצוא בינואר קבוצה שאליה המגן הניגרי יוכל לעבור בהשאלה. השחקן, שסירב לעבור לקבוצה מהליגה הלאומית, שותף העונה רק בדקות בודדות במסגרת הליגה ובחודש הבא הוא אמור לצאת עם נבחרתו לאליפות אפריקה עד גיל 23 במצרים.

חזיזה ואשכנזי. יפגשו את האקסית (אלן שיבר)
חזיזה ואשכנזי. יפגשו את האקסית (אלן שיבר)
מעבר לתגובות