חשש בבני יהודה: זובאס ייעדר מספר שבועות

השוער ייבדק. הקבוצה תעמוד לדין על הנהמות לבנג'מין קוקו

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

זה היה רק ההפסד הראשון העונה, אבל בבני יהודה מודעים לכך שהבעיה היא עמוקה הרבה יותר. השחקנים של יוסי אבוקסיס נוצחו אמש (ראשון), 1:0 ע"י הפועל כפר סבא בבלומפילד, ובתוך הקבוצה לא מטשטשים את המצב: "אנחנו לא משחקים טוב כבר כמה שבועות", אמר שחקן, "אתמול דווקא הגענו למצבים טובים, שלא היו במשחקים האחרונים, והחמצנו. נצטרך לקחת את עצמנו בידיים, כדי שלא ייווצר כאן כדור שלג".

ואם הסיטואציה המקצועית לא מספיק מסובכת, גם אחד העוגנים שלה בשנים האחרונות כנראה ייעדר למשך זמן רב. השוער אמיליוס זובאס ייבדק היום לעומק בעקבות המתיחה במפשעה, אם היא תתברר כמשמעותית הוא עשוי לא לשחק מספר שבועות, וגם לא יצטרף לסגל נבחרת ליטא, אליה זומן לצמד המשחקים הקרוב במוקדמות היורו.

בנוסף, בקבוצה מאוד לא אהבו את הקריאות הגזעניות של אוהדיה נגד חלוץ כפר סבא, בנג'מין קוקו. אוהד אחד נעצר בעקבות התקרית. שחקן בקבוצה התייחס למקרה ואמר: "גם אם אלה היו רק עשרה אוהדים, כנראה ששכחו את התקרית עם פלומן בשנה שעברה. אז, צ'יבוטה וסורו משלנו נפגעו לא פחות. אלה דברים שאסור שיקרו, ואם זה קורה בפעם השנייה זה מדליק כמה נורות אזהרה". האירוע צוין בדו"ח השיפוט, והקבוצה תעמוד על כך לדין.

"אנחנו לא טובים כבר כמה שבועות". שחקני בני יהודה בסיום (צילום: ירון שלום)
"אנחנו לא טובים כבר כמה שבועות". שחקני בני יהודה בסיום (צילום: ירון שלום)
מעבר לתגובות