רוצ'ט: "יכולים להפוך להפועל חדרה הבאה"

שמחה בכפ"ס אחרי ה-0:1 על בני יהודה. כעס על הנהמות לקוקו

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

תחושת אופוריה גדולה בהפועל כפר סבא, לאחר שהצליחה להמם אמש (ראשון) את בלומפילד עם ניצחון שני העונה, 0:1 על בני יהודה. הקבוצה של אופיר חיים ממשיכה להפתיע את ליגת העל כשהיא יוצאת לפגרת הנבחרות ממוקמת במקום השישי בטבלת הליגה.

באופן אירוני, למרות הניצחון, הירוקים יצאו מהמשחק בתחושת אכזבה כשהם מרגישים שמדובר היה במשחק אולי הכי חלש שלהם העונה. "במשחקים הראשונים שיחקנו טוב ולא השגנו נקודות, הפעם שיחקנו פחות טוב והשגנו נקודות", סיפר אדריאן רוצ'ט על האירוניה.

רוצ'ט בן ה-32 שהצטרף מהפועל עפולה הצליח להתברג בקלות בהרכב הירוק כשהוא ממשיך להוכיח משבוע לשבוע שמקומו בליגה הבכירה ויש לו עוד הרבה מה לתת לה. כמו כן, הקשר שכבר חווה על בשרו קרבות תחתית, ירידת ליגה וגם העפלה היסטורית אחת עם עירוני ק"ש, נשמע אופטימי למדי באשר לסיכויים של כפ"ס לשרוד בליגה: "יש לנו קבוצה טובה וחומר גלם מצוין. לא רואה שום סיבה שאנחנו לא נהפוך להפועל חדרה של העונה שעברה", קבע בביטחון.

למרות הניצחון, בקבוצה מאוכזבים מהיכולת. חיים (צילום: ירון שלום)
למרות הניצחון, בקבוצה מאוכזבים מהיכולת. חיים (צילום: ירון שלום)

בתוך כך אין ספק שאחת מנקודות האור הרבות מהמשחק, שבקבוצה ירצו לשמר הלאה, היא התפקוד הנהדר של חוליית ההגנה, שלראשונה לא ספגה ובראשה אביב סולומון המצוין, שהפך אחד השחקנים הבולטים והמשמעותיים במועדון. למחמאות רבות זכה גם לירוי צעירי, שלאחר שכבר התבשר כי אינו בתכניות המקצועיות, הוכיח עצמו באימונים, שב אתמול לראשונה לסגל ועלה כמחליף, "הוא מודל לחיקוי", אמרו עליו חבריו לקבוצה.

באשר למצבת הפצועים, דן עזריה שרשם החמצת ענק אמש, ירד מכר הדשא צולע לאחר שנפגע בברכו. גם עומר פדידה חש רגישות ברגלו, ככל הנראה בשריר הירך האחורי. השניים צפויים להיבדק מחר באימון השחרור, אז יעריכו את מצבם, שנכון לרגע זה לא נראה חמור כלל.

ולנושא אחר, במועדון מהשרון ביקרו את התנהגות הקהל הכתום, בעקבות הנהמות שהושמעו כלפי השחקנים האפריקאים בקבוצה ובעיקר כלפי החלוץ בנג'מין קוקו. "בבני יהודה כנראה שכחו שממש לא מזמן, מי שהיה אחד השחקנים האהובים שלהם, מאוויס צ'יבוטה, ספג נהמות כאלה מקהלים אחרים. זאת התנהגות רדודה ועלובה. אין לה מקום בכדורגל".

בקבוצה כעסו על הנהמות של הקהל הכתום לקוקו (צילום: ירון שלום)
בקבוצה כעסו על הנהמות של הקהל הכתום לקוקו (צילום: ירון שלום)
מעבר לתגובות