דגו הזהיר מאזולאי: "הוא האקס פקטור שלהם"

ק"ש מתכוננת לאשדוד (20:00). אבוחצירה צפוי לקבל דקות

יגאל גולדשטיין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הערב (שני), יינעל המחזור השישי של ליגת העל, כאשר עירוני ק"ש תארח את מ.ס. אשדוד. בקרית שמונה יודעים שניצחון יעלה את הקבוצה של מסאי דגו מעל הקו האדום, וישלח אותה לפגרת הנבחרות עם הרבה אוויר בריאות.

המאמן קיים אמש אסיפה טקטית בה התמקד בעיקר בקישור של מ.ס. אשדוד, אותו כינה יצירתי ומוכשר, כשאת מרב תשומת הלב הקדיש לשלומי אזולאי. "הוא האקס פקטור של אשדוד, ההתקפות המסוכנות עוברות דרכו", אמרו במועדון.

עומר לקאו ושי גולן שצפויים לעלות בהרכב יצטרכו לנסות להצר את צעדיו של קשר מ.ס. אשדוד. בק"ש מקווים כי ג'יימס אדניי ואיסמעיל ריאן ישחזרו את היכולת שלהם במחצית השנייה נגד הפועל חדרה.

מי שצפוי לקבל הערב דקות הוא החלוץ, יואל אבוחצירה שחל פיחות במעמדו. אבוחצירה שיחק עד כה 12 דקות בלבד בליגה. לאחר העזיבה של דודו, שמעון אבוחצירה, יואל אמור היה להיות המחליף של קיליאן שרידן, אך מסיבות לא ברורות מיעט לשחק.

השוער הליטאי, דזיוגס ברטקוס שנמצא בכושר ירוד מפתיחת העונה קיבל ברגע האחרון זימון לנבחרת ליטא, בעקבות הפציעה של שוער בני יהודה, אמיליוס זובאס. ברטקוס נדחק אחורה מסגל הנבחרת בשל יכולת חלשה.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס, אורי צעדון, עידן נחמיאס, מרכוס דיניז, גל שיש, עומר לקאו, שי גולן, סילאס דה סילבה, איסמעיל ריאן, ג'יימס אדניי וקיליאן שרידאן.

למרות ירידה ביכולת, זומן לנבחרת ליטא. ברטקוס (צילום: מאור אלקסלסי)
למרות ירידה ביכולת, זומן לנבחרת ליטא. ברטקוס (צילום: מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות