"מבין את התסכול. יש לי סבלנות להישאר"

צפו: כמאה אוהדי הפועל ת"א חיכו לאביטן וקראו לפיטוריו. קורצקי תקף את השופטים

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

חמישה משחקים בגביע הטוטו ושישה מחזורים בליגת העל עברו עליה ולהפועל תל אביב עדיין אין ניצחון ב-2019/20. האדומים שוב בעטו בדלי וסיימו ב-2:2 מול הפועל רעננה לאחר שכבר הצליחו להשלים מהפך. האם ניסו אביטן ישלם את המחיר?

הקהל של הפועל ת"א, כמו בשאר המשחקים האחרונים, שוב קרא לאביטן להתפטר וגם שרק בוז לשחקנים. כמאה אוהדים המתינו לשחקנים מחוץ לאצטדיון המושבה וקיללו את ההנהלה. בין לבין, הם עודדו את עמנואל בואטנג.

"יש תחושת אכזבה בעיקר כי זה היה בידיים שלנו. נתנו לזה לחמוק. ב-1:2 היינו צריכים להכריע את המשחק", ניסה המאמן להסביר. "זה כבר המשחק השני שאנחנו עדיפים ברוב דקות המשחק על היריבה. אני מבין את תסכול האוהדים, זה כואב לנו כמו שכואב להם. כולנו רוצים את הניצחון הזה, אבל יש פה מחסום שאנחנו לא מצליחים לפרוץ אותו".

"יש לי סבלנות להישאר פה", הכריז אביטן. "כל עוד אני רואה שחקנים שמחוברים אליי, שכולנו נמצאים באותו הכיוון והמערכת מאמינה בי, ניקח את הקבוצה הזו קדימה ואני מתכוון לעשות את זה. צריך לקוות שדברים יתחברו לנו לכבוש שניים במשחק חוץ ולצאת רק עם נקודה זה מתסכל".

עוד ערב רע לאביטן (אודי ציטיאט)
עוד ערב רע לאביטן (אודי ציטיאט)
הפועל ת"א שוב לא חגגה בסיום (אודי ציטיאט)
הפועל ת"א שוב לא חגגה בסיום (אודי ציטיאט)
מן העבר השני, הפועל רעננה נמצאת בצרות משלה וניצחה רק פעם אחת העונה ויכול מאוד להיות שהשתיים יאבקו אחת מול השנייה בתחתית. "מבחינתנו זה הפסד לחלוטין, עלינו על הפועל ת"א בכל פרמטר עד לשוויון", הכריז מנחם קורצקי, שהורחק במחצית בגלל שמחה נגד צוות השיפוט: "נכון שכשיש ספק אין מה ללכת ל-VAR זה החוק, אבל פה היה ספק גדול. הוא התעכב חמש דקות. לצערי, מאז ה-VAR, רעננה רק נענשת. אנחנו מתכוננים כמו כל קבוצה, נותנים הכל, יש לנו משפחות ופרנסה ולוקחים להם שבוע אחר שבוע את זה, כואב לי מאוד".
קורצקי עצבני (אודי ציטיאט)
קורצקי עצבני (אודי ציטיאט)
מעבר לתגובות