צעירי בסגל, מכלוף: לא מתייחסים לפרשנים

קשר כפ"ס, שהתבקש לחפש קבוצה, הרשים באימונים

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

התרגשות בהפועל כפר סבא לקראת המשחק הראשון בבלומפילד, הערב (ראשון, 19:00), מול בני יהודה. העולה החדשה, שצברה עד כה חמש נקודות בלבד מתוך 15 אפשריות, תקווה לעצור את הרצף העגום העומד על שלושה משחקים ללא ניצחון ולהפתיע את הכתומים.

נראה שהאווירה אופטימית מאוד אצל עולה החדשה, כשכולם - צוות מקצועי, הנהלה ושחקנים מסננים את הביקורות המושמעות כנגד המועדון ומביעים אמון גדול בקבוצה שבונה אופיר חיים. "אנחנו לא מתייחסים לפרשנים ואנשים שמדברים", סיפר בלם הקבוצה טל מכלוף.

"אני חושב שזה לגיטימי שיקטלגו קבוצה שעולה מליגה לאומית לליגת העל כיורדת", הוסיף מכלוף, "אבל אנחנו מאמינים בעצמנו. קצב צבירת הנקודות שלנו הוא לא רע ואפילו יכול היה להיות יותר טוב ביחס ליכולת", הוסיף.

בצד המקצועי, חיים מתכנן להמשיך באותו ההרכב איתו פתח גם בתיקו האחרון מול סקציה נס ציונה. טום שלח ימשיך בעמדת המגן הימני, למרות הופעה פושרת. ואביב סולומון יתפוקד בעמדת המגן השמאלי. סודיק אטנדה וטל מכלוף ימשיכו כבלמים.

כמו כן, מי שישוב לסגל לאחר חודש ארוך ביציע הוא לירוי צעירי. כזכור, לאחר צירופם של גרשון קופי ואדריאן רוצ'ט, קיבל הקשר הודעה כי אינו בתכניות המקצועיות. לאחר שלא מצא קבוצה חדשה, החליט הקשר הוותיק להילחם על מקומו בסגל והביע נכונות ורעב באימונים.

הרכב משוער: איתמר ישראלי; טום שלח, טל מכלוף, סודיק אטנדה, אביב סולומון; דן עזריה (קווין ריינשטיין), גרשון קופי, אדריאן רוצ'ט, עומר פדידה, בובקאר טראורה ובנג'מין קוקו.

חיים. יעצור את הרצף השלילי? (אלן שיבר)
חיים. יעצור את הרצף השלילי? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות