איביץ' ספג ביקורות: "צריך לפרק קבוצה כמו חדרה"

תסכול במכבי ת"א אחרי ה-0:0, בעיקר מאי יצירת המצבים. במועדון תקפו: "למה בלקמן מקבל קרדיט מוגזם? היינו חייבים להעז". טיבי: "מה שהיה בשנה שעברה היה. עוד נשתפר"

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הרבה עצבים היו במכבי תל אביב אחרי ה-0:0 המאכזב מול הפועל חדרה. ולדימיר איביץ' שוב ענה תשובות קצרות במסיבת העיתונאים, בעוד במועדון כעסו, בין היתר, על ביזבוזי הזמן של היריבה, אבל מירב הביקורת הפעם הלכו לכיוונו של המאמן הסרבי.

  • ב-20:15: מכבי נתניה מול בית"ר ירושלים ב-5SPORT וב-4K

"למה איביץ' היה צריך לעשות שינוי בהתקפה? מאיפה הגיע ניק בלקמן ולמה הוא מקבל קרדיט מוגזם? למה אילון אלמוג, שהיה טוב בשני המשחקים הקודמים, לא בסגל? ולמה צ'יקו אופואדו הוסט לאגף?" - אלו היו רק חלק מהביקורות שהושמעו נגד איביץ'. "אנחנו צריכים לפרק קבוצה כמו חדרה שלא באה בכלל להתקיף, היינו צריכים להעז יותר ולשחק התקפי יותר. אין מה לבוא בתלונות על בזבוזי הזמן כי חוץ ממצב אדיר של דור מיכה בקושי הגענו למצבים", הודו במועדון.

בלומפילד המחודש, כידוע, ממש לא מאיר פנים למכבי תל אביב. בשלושת המשחקים שלה באצטדיון האלופה מצאה את הרשת רק פעם אחת, וגם זה היה שער עצמי של טרנט סיינסבורי ב-0:1 על מכבי חיפה. "קצת הזוי להגיד, אבל אף שחקן של מכבי ת"א לא הבקיע עדיין בבלומפילד", אמר אחד השחקנים.

אם זה לא מספיק, אחרי פגרת הנבחרות יהיו לאיביץ' כאבי ראש בנוגע לסגל שלו. אורוש ניקוליץ' ואייל גולסה כבר חזרו לכשירות והספיקו לקבל דקות ראשונות העונה, וכך גם עומר אצילי וארון שוינפלד ישובו. כך ייצא שלא מן הנמנע שמדי משחק ושני שחקנים בכירים ימצאו את עצמם מחוץ לסגל.

"צריך לפרק קבוצה כמו חדרה" (ירון שלום)
"צריך לפרק קבוצה כמו חדרה" (ירון שלום)

"מה שהיה בשנה שעברה, היה. אנחנו רוצים להשתפר וזו רק תחילת העונה", אמר איתן טיבי על העובדה שמכבי ת"א לא מצליחה לשחזר את היכולת שהביאה אותה לאליפות. "לא הגענו להרבה מצבים, אבל אלה שהגענו אליהם היו טובים. לצערי הרב לא הבקענו, אבל אין לי ספק שנשתפר בזה".

"כל הקבוצה עושה הגנה ואני שמח שלא ספגנו שער בששת המשחקים הראשונים של העונה", הצביע טיבי על נקודת האור היחידה עד כה ודיבר גם על חדרה: "היא התגוננה בצורה טובה כי לא הגענו להרבה מצבים. זה חלק מהמשחק, צריך להמשיך קדימה אין לי ספק שנתקדם ונהיה טובים יותר. בזבוזי זמן? אין ספק שהשחקנים שלה נפלו הרבה פעמים, אבל אנחנו לא יכולים לעשות כלום עם הדבר הזה כשחקנים, יש שופט".

טיבי: "עוד נהיה טובים יותר" (ירון שלום)
טיבי: "עוד נהיה טובים יותר" (ירון שלום)
מעבר לתגובות