עומר דמארי וניסו אביטן שוחחו: "הוא עוד יתרום"

החלוץ מחוץ לסגל הפועל ת"א לרעננה, בוזגלו סוחב כאבים

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר משחקה של הפועל תל אביב נגד בני יהודה

כשהיא עדיין ללא ניצחון העונה, הפועל תל אביב תתארח היום (ראשון, 20:00) אצל הפועל רעננה באצטדיון המושבה. המטרה של האדומים מתל אביב: לשים סוף לכדור השלג השלילי ולעלות על דרך המלך עם ניצחון ראשון העונה בכל המסגרות. ניסו אביטן יחסר את אוראל דגני, שסובל מקרע במפשעה ויעדר כשלושה שבועות, והמאמן עדיין מתלבט אם להחזיר להרכב את מאור בוזגלו, שסובל מכאבים מתחת לברך, אך בכל מקרה האחרון יהיה בסגל.

מי ששוב לא יהיה בין ה-18, משחק שלישי ברציפות, הוא עומר דמארי. בחודורוב התעקשו גם הפעם כי מדובר מסיבה מקצועית בלבד. "עומר עוד יחזור ויתרום הרבה להפועל תל אביב", אמרו שם. אגב, במהלך שבוע שעבר נרשמה שיחה בין החלוץ לבין אביטן, והמאמן הסביר לו את המצב ומדוע הוא לא בסגל בתקופה האחרונה. לטענת גורמים במועדון, השיחה הייתה חיובית.

יהיה בסגל בכל מקרה. בוזגלו (ברני ארדוב)
יהיה בסגל בכל מקרה. בוזגלו (ברני ארדוב)

באשר להרכב, נראה כי אביטן לא יערוך שינויים לעומת ה-11 שפתחו מול בני יהודה במחזור הקודם. איעד אבו עביד ימשיך במרכז ההגנה במקומו של דגני. סטפן ספירובסקי ועמנואל בואטנג יפתחו במרכז השדה, והשאלה המרכזית היא כאמור האם אביטן יחליט לפתוח עם בוזגלו, או יחליט שלא לסכנו.

לעניין אחר. האוהדים מתכננים להמשיך במחאתם נגד הבעלים. אחרי שמנעו מהם להכניס שלטים נגד ההנהלה לבלומפילד, הקהל מתכוון להניף אותם במושבה. "זה לגיטימי שהאוהדים מוחים, כל עוד הם עושים את הדברים בצורה חוקית, אפשר בהחלט להבין אותם", אמר גורם במועדון.

הרכב משוער: יואב ג'ראפי, עידן כהן, איעד אבו עביד, רז שלמה, מרווין פירסמן, סטפן ספירובסקי, עמנואל בואטנג, אור אינברום, עומרי אלטמן (מאור בוזגלו), פרנסיס קיירמה, דאמבה קמארה.

ישיג ניצחון ראשון העונה? אביטן (ברני ארדוב)
ישיג ניצחון ראשון העונה? אביטן (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות