"מהאימון הראשון הרגשתי שיש פה משהו חזק"

בכר על העלייה של ב"ש לפסגה: "ערב יעיל, לא משחק גדול"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בשקט בשקט, הפועל באר שבע הבטיחה הערב שתסיים את המחזור השישי בפסגת ליגת העל, ותצא לפגרת הנבחרות במומנטום חיובי במיוחד, אחרי 0:3 על הפועל חיפה בסמי עופר.

המאמן המנצח, ברק בכר, אמר בסיום: "זה היה ערב יעיל, לא היה משחק גדול. יכולנו לעשות במחצית השנייה את הדברים נכון יותר. שיחקנו מול קבוצה טקטית ולא קלה. במחצית הראשונה לא הצלחנו להסתדר מבחינה טקטית ולא היינו מספקי אגרסיביים, ובשנייה התחלנו טוב יותר. זה ניצחון טוב וחשוב.

סגל הפועל באר שבע עבר מהפכה לא קטנה בקיץ, ונראה שבכר בהחלט מרוצה מהשחקנים שלו: "מהאימון הראשון הרגשתי שיש פה משהו חזק ויציב, חבר'ה רעבים ללמוד ולהתקדם, גם כשהם פחות טובים, וזה הכי חשוב. תוצאות זה חשוב, אבל ברגע שהולך ונבנה פה משהו יציב בדרך נכונה ובריאה, התוצאות יבואו".

בינתיים, באר שבע נאבקת עם מכבי חיפה ומכבי תל אביב על הפסגה, אך בכר סירב להצהיר שהשלישייה הזאת תשלוט עד סיום העונה: "עוד מוקדם. כיף לנצח ולעלות למקום הראשון, אבל זו בסך הכל רק ההתחלה.

על העובדה שהעדיף לפתוח עם ארנסטס שטקוס בין הקורות, על חשבון אוהד לויטה, בכר אמר: "שטקוס לא יצא בגלל שלא היה טוב, אלא בגלל פציעה. אנחנו לוקחים החלטות מקצועיות וזה מה שהחלטנו".

מנגד, מאמן הפועל חיפה, חיים סילבס, אמר אחרי התבוסה: "קיבלנו בעיקר שיעור ביעילות היום. הייתה לנו מחצית ראשונה טובה מאוד, אבל הפער בתוצאה היה התכליתיות של ב"ש, מול אוזלת רגל בהתקפה שלנו. קיבלנו גול בדקה קשה והיה לא פשוט מבחינה מנטלית לעלות באנרגיות מחודשות למחצית השנייה. דגדגנו אותם אחרי הגול השני פה ושם, אבל היינו עקרים בהתקפה. הפועל ב"ש ניצחה בצדק, הייתה יעילה ועשתה מה שצריך לקחת את הנקודות.

סילבס. קיבל שיעור ביעילות (מאור אלקסלסי)
סילבס. קיבל שיעור ביעילות (מאור אלקסלסי)
מעבר לתגובות