בכפ"ס מעריכים שחרבט ישוב תוך חודשיים

החלוץ, שסובל מקרע ברצועה הצולבת, לא מעוניין לעבור ניתוח

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר התיקו המאכזב 1:1 מול סקציה נס ציונה, הפועל כפר סבא ניצלה את חופשת החג על מנת להתאושש מעומס המשחקים שלטענתם גם השפיע באופן ישיר על היכול בכר הדשא. אתמול (רביעי) שבו שחקני הקבוצה לשגרת האימונים לקראת המפגש עם בני יהודה שייערך ביום ראשון באצטדיון המושבה. בצד השלילי, אופיר חיים קיבל חדשות רעות מהצד של אימאן חרבט.

כזכור, החלוץ שהצטרף במהלך הקיץ מליגת העל הפלסטינאית, נפצע ברגלו במהלך האימונים. לאחר בדיקת MRI שעבר החלוץ, אומת החשש הגדול והתגלה כי חרבט סובל מקרע מלא ברצועה הצולבת.

למרות הממצאים, השחקן לא מעוניין לעבור ניתוח לשחזור הרצועה ולכן בחר באופציה אלטרנטיבית כשיתחיל בטיפול שמרני. את הטיפול ילווה הפיזיותרפיסט, עידו דנה, שטיפל גם בפציעתו של מאור בוזגלו. ע"פ ההערכות, האופטימיות יש לומר, השחקן צפוי לשוב להתאמן עם הקבוצה תוך חודשיים.

"אנחנו יודעים שהמשחק יהיה מאד קשה", אמר אופיר חיים לקראת המשחק הקרוב. "בני יהודה זאת קבוצה מצוינת ומאומנת היטב. לכל משחק יש את האיכות שלו, אנחנו נעבוד במגרש ונעשה הכל כדי לחזור עם תוצאה טובה מבלומפילד".

על היכולת מהמשחקים האחרונים אמר המאמן: "לקחנו הרבה דברים טובים יותר או פחות מהמחזורים האחרונים. אנחנו עובדים על הליקויים שלנו כדי להשתפר, ואת הדברים הטובים אנחנו ננסה לעשות אפילו טוב יותר על המגרש".

חיים, יודע שיש לו אתגר קשה בראשון (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
חיים, יודע שיש לו אתגר קשה בראשון (אנצ'ו גוש, סוכנות ג'יני)
מעבר לתגובות