אביטן: "רואה את העתיד הקרוב שלי בהפועל ת"א"

המאמן הוחמא מההצעה להארכת חוזהו, אך יתעסק בה רק אחרי המשחק בב"ש בשני. אחד הבעלים: "רואים בו דבר קבוע שאינו תלוי תוצאה". קמארה יהיה בסגל, ג'ראפי עדיין בספק

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מאמן הפועל תל אביב, ניסו אביטן, הוחמא מאד מההחלטה של בעלי המועדון להציע לו להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות, מעבר לשנתיים עליהן הוא חתום, כפי שפורסם אתמול (שישי) לראשונה בערוץ הספורט. "טוב לי מאד בהפועל ת"א", אמר המאמן למקורביו והוסיף: "אני בהחלט רואה את העתיד שלי בשנים הקרובות פה".

הבעלים צפויים להעביר לסוכניו של אביטן, אדם קידן וגלעד קצב, את טיוטת החוזה בתחילת השבוע, אך המאמן ביקש להתעסק עם העניין אך ורק אחרי המשחק מול הפועל ב"ש בשני. האדומים, כידוע, עדיין ללא ניצחון ליגה לאחר שלושה מחזורים, כשהם אספו שתי נקודות בלבד מתוך תשע אפשריות. חשיבות המשחק מול הקבוצה של ברק בכר ידועה לכולם, ולכן אביטן מתרכז כרגע אך ורק במפגש בטרנר.

"יש כאן הבעת אמון ברורה שלנו במאמן, גם אם בסופו של דבר זו תהיה הארכת חוזה שהיא אופציה של המועדון", הבהיר אחד הבעלים. "אנחנו מאמינים בניסו, רואים בו דבר קבוע שאינו תלוי תוצאה".

בתוך כך, דמבה קמארה, שחתם אתמול באופן רשמי וערך אימון בכורה בחודורוב, יהיה בסגל ביום שני. נכון לעכשיו, הסיכויים שיפתח בהרכב קטנים, אך זה עדיין יכול להשתנות. במועדון סיפרו כי החלוץ הגינאי התלונן על החום, והשחקנים הסבירו לו כי למזלו פספס את שיא החום של הקיץ.

יואב ג'ראפי, שפרק את האצבע בכף ידו, עדיין לא ערך אימון מלא וההחלטה לגבי הצבתו בשער תתקבל סמוך יותר למשחק. אם לא יהיה כשיר, אריק ינקו יפתח בין הקורות.

ג'ראפי, עדיין בספק גדול (דני מרון)
ג'ראפי, עדיין בספק גדול (דני מרון)
מעבר לתגובות