דראפיץ' יבצע שלושה שינויים לקראת כפ"ס

היקה ותורג'מן צפויים לשוב ל-11. התלבטות בקישור של נתניה

תגיות: מכבי נתניה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עם חמש נקודות משלושה משחקים ואחת משלוש הקבוצות היחידות בליגת העל שטרם ספגו העונה, במכבי נתניה סיימו את ההכנות למשחק מול הפועל כפ"ס מחר (שבת). "המשחק תלוי בנו", אמרו במועדון.

המאמנים סלובודאן דרפיץ' ושי ברדה מתכננים מספר שינויים בעקבות היכולת מול בני יהודה במשחק האחרון כשבן תורג'מן צפוי לחזור להרכב במקומו של בורחה הררה וגם יחמיר היקה בתמונת ה-11. בנוסף, ישנה התלבטות בין אביב אברהם לסתיו פיניש. ניקולאס אולסק ורועי קהת עשויים לרדת לספסל. נתניה תחזור למערך של שני חלוצים עם פאטוש בצי'ראי וגיא מלמד. טים הויבך ימשיך להיעדר בגלל פציעה, כמו גם גולן אלקסלסי. אלמוג כהן שסבל מדלקת גרון שב לאימונים ויפתח.

במועדון הופתעו מהשלטים שנתלו בעד החזרתו של ערן לוי ובכתובות הגרפיטי שרוססו בקרבת המתחם. השחקנים שהגיעו רק באיזור השעה 9 בבוקר לאימון לא יכלו לראות את השלטים אחרי שבמועדון היה מי שהוריד אותם לפני בואם של השחקנים. במועדון זוכרים את הניצחון על כפ"ס בגביע הטוטו בתחילת אוגוסט במסגרת גביע הטוטו. אז גבי קניקובסקי כבש את שער הניצחון, אבל לאורך כל המשחק נתניה הראתה עליונות והגיעה להמון מצבים ליד השער של איתמר ישראלי.

הרכב משוער: דני עמוס; ויקי כחלון, רומן גולובארט, דולב אזולאי, בן תורג'מן; אלמוג כהן, אביב אברהם, יחמיר היקה, גבי קניקובסקי; גיא מלמד, פאטוס בצ'יראי.

עשוי לפתוח על חשבון פיניש
עשוי לפתוח על חשבון פיניש
מעבר לתגובות