"סלובו תתעורר": שלטים בעד החזרת ערן לוי

אוהדי נתניה קוראים להחזיר את הקשר: "רוצים כדורגל שמח"

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי נתניה אמנם לא הפסידה מפתיחת העונה (עם זאת, ניצחה רק פעם אחת, 0:3 את נס ציונה), אבל את האוהדים זה לא מספק, לפחות לא את חלקם. חסר להם משהו, ספציפי מאוד: הקפטן לשעבר, ערן לוי.

שלטים וכתובות גרפיטי בעד החזרת הקשר ההתקפי הוותיק נתלו ורוססו באזור מתחם המועדון, כאשר האוהדים קוראים לצוות המקצועי ולהנהלה לוותר על האגו ולהחזיר את השחקן שפרח בעבר הלא רחוק בצהוב-שחור. "סלובו תתעורר", "ערן ואלמוג צוות מנצח" ו"רוצים כדורגל שמח" - אלה חלק מהדברים שנכתבו.

אפרופו אלמוג כהן, בנתניה מקווים שהקשר, שלא התאמן בימים האחרונים בשל התקררות, יהיה כשיר למשחק בשבת מול הפועל כפ"ס. השחקן שהגיע אתמול לאימון נבדק על ידי רופא המועדון, והצטווה ללכת הביתה כדי לא להדביק את האחרים.

במועדון הסיקו מסקנות אחרי התיקו מול בני יהודה במחזור האחרון, ובעיקר מהמחצית הראשונה שלא היתה טובה, והמסקנה היא שנתניה תחזור לחשק עם שני חלוצים במערך של יהלום או במערך של 4:4:2 בקווים ישרים.

בשל היכולת מול בני יהודה, נדמה כי המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה ייתנו קרדיט לשחקנים אחרים במשחק הקרוב. בין השחקנים שעשויים להשתלב ב-11 של היהלומים נמצאים יחמיר היקה, אביב אברהם, בן תורג'מן וסתיו פיניש.

נתניה היא אחת משתי הקבוצות היחידות בליגה שלא ספגה העונה, צברה העונה 5 נקודות ואת משחק הבית היחיד שלה ניצחה. בשבת כאמור תארח את כפ"ס למשחק שבמועדון יודעים שהם פייבוריטים. "למרות הניצחון שלהם על ק"ש, אנחנו קבוצה יותר טובה", אמרו בנתניה, "הגיע הזמן שנחזור לשחק את הכדורגל שאיפיין אותנו בשנה שעברה ושאוהדים ייהנו מאיתנו".

בקבוצה מקווים כי יהיה כשיר. אלמוג כהן (צילום: ברני ארדוב)
בקבוצה מקווים כי יהיה כשיר. אלמוג כהן (צילום: ברני ארדוב)
מעבר לתגובות