מירוק לכתום: אליסון דוס סנטוס סיכם בבני יהודה

בלמה הברזילאי של מכבי חיפה עובר לקבוצתו השלישית בישראל

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מצא קבוצה: הבלם הברזילאי אליסון דוס סנטוס סיכם היום (שני) את תנאיו בבני יהודה. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, דוס סנטוס, ששוחרר ממכבי חיפה אחרי שנתיים בירוק, מצטרף למחזיקת הגביע ויחזק את חוליית ההגנה של יוסי אבוקסיס. בני יהודה תהיה קבוצתו השלישית בישראל, אחרי מכבי פתח תקוה ומכבי חיפה.

בקבוצה התאכזבו אחרי ה-0:0 בבית אמש (ראשון) מול מכבי נתניה. הקבוצה שיחקה שלושה משחקים באצטדיון בלומפילד מאז פתיחת העונה, אך הוציאה מהם חמש נקודות בלבד. אצל הזהובים הביעו כעס גדול על שחקני ההתקפה (שלא מצאו את הרשת ב-270 הדקות האחרונות בכל המפעלים).

"אגואיסטים", טענו גורמים בבני יהודה. "יש כאן שחקנים שלא רוצים לפרגן ולמסור בהתקפה, וצריך לעצור את זה עכשיו". ההערכה היא שהדברים כוונו בעיקר לעברם של עמית זנטי והחלוץ החדש בן אז'ובל, שפתחו יחדיו בחוד.

כמו כן, קיימת בקבוצה הבנה גם באשר לשיטת המשחק, ושם הפנימו כי השיטה של חלוץ אחד לא עובדת, ובשני המשחקים (מול מכבי ת"א ומול מכבי נתניה) הקבוצה התקשתה למצוא את השער. מנגד, אבוקסיס החמיא לשחקני ההגנה.

ובאשר לחיזוק נוסף: היום החליט הצוות המקצועי שלא להחתים את שלושת הנבחנים הזרים שהגיעו לקבוצה, עומאר פה ג'וב (מי שכונה "דרוגבה הגמבי"), דניל פולובויארינוב ולמה (LEMA) מאבידי. תקופת ההתרשמות שלהם הסתיימה, והם לא יצורפו לסגל. "נשארו עוד מספר ימים", נכתב בהודעה הרשמית של המועדון, "ונמשיך לעשות הכל בשביל לצרף לפחות שני שחקנים נוספים".

מצא קבוצה חדשה. דוס סנטוס (צילום: דני מרון)
מצא קבוצה חדשה. דוס סנטוס (צילום: דני מרון)
מעבר לתגובות