גבי קניקובסקי עשוי לקבל זימון לנבחרת

רוטנשטיינר עקב אחר קשר נתניה לפני אוסטריה ולטביה והתרשם

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

המנהל הטכני של נבחרות ישראל, ווילי רוטנשטיינר, הגיע אתמול (ראשון) במיוחד לאצטדיון בלומפילד כדי לעקוב אחרי גבי קניקובסקי ממכבי נתניה. למרות התיקו המאופס מול בני יהודה, הקשר של היהלומים המשיך את פתיחת העונה הטובה שלו והוא עשוי לקבל זימון בכורה למשחקים מול אוסטריה ולטביה בחודש הבא.

בנתניה מצד אחד רושמים את פתיחת העונה הטובה ביותר מבחינה הגנתית בעשור האחרון, כשהקבוצה לא ספגה שער בשלושת המשחקים הראשונים, אבל מצד שני משהו חורק בהתקפה. סלובודן דראפיץ' ושי ברדה שינו אתמול את המערך במחצית השנייה וחזרו לשחק עם שני חלוצים, מערך בו נתניה הייתה טובה יותר ובעיקר עושה רושם שהשחקנים מבינים יותר מה רוצים מהם.

בורחה הררה, שקיבל הזדמנות לפתוח בהרכב, לא הרשים במיוחד ולא מן הנמנע שלקראת המשחק הבא מול הפועל כפ"ס כבר יחזור בן תורג'מן ל-11. ניקולאס אולסק, שלק נכלל בסגל בשני המשחקים הראשונים של העונה ואתמול פתח, התלונן על כאבים ברגל עם שריקת הסיום וייבדק. טים הויבך ימשיך להיעדר לפחות עוד שבועיים.

חוסר המזל סביב השוער המחליף, גולן אלקסלסי, נמשך. השוער המוכשר חזר כבר להתאמן באופן מלא אחרי חודשיים וחצי שהיה בחוץ בגלל מתיחה ברצועה הצידית. באחד האימונים בסוף השבוע רגלו נתקעה ברשת של השער, ונזק נוסף נגרם בדיוק באותו מקום. על פי ההערכות, הוא ייעדר לפחות עוד שבועיים, כשרז כרמי ימשיך להיות המחליף של דני עמוס, שזכה אתמול למחמאות. "הוא לקח הצלה ענקית מאז'ובל ובעיקר בזכותו לא ספגנו", אמרו בקבוצה.

עמוס, קיבל מחמאות (אלן שיבר)
עמוס, קיבל מחמאות (אלן שיבר)
מעבר לתגובות