אבוקסיס: "הייתי שמח להמשיך לשחק במושבה"

בני יהודה מתקשה בבלומפילד. דראפיץ': "יש לנו טראומה נגדם"

תגיות: ליגת העל

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עוד 0:0 לבני יהודה ומכבי נתניה באצטדיון בלומפילד, והדבר מתחיל להדאיג. במתקן שיכול להכיל 30,000 אלף צופים, הכתומים מתקשים להגיע אפילו ל-10 אחוז מהכמות ונדמה שזה משפיע על איכות הכדורגל. אם שואלים את מאמן הכתומים יוסי אבוקסיס, אין ספק שיש קשר בין הדברים.

"כל הכבוד לקהל של שתי הקבוצות שהגיע. זה אצטדיון יפה, אבל אנחנו קבוצות של 3-4 אלף צופים, זו לא ביתיות. הייתי שמח להמשיך לשחק במושבה", העיד אבוקסיס בסיום.

המאמן המשיך להסביר את התיקו: "היו לנו כמה מצבים יוצאים מהכלל, כולל קורה של בן אז'ובל. המסירה האחרונה שלנו הייתה רעה מאוד. במשחקים כאלה אפשר להפסיד וללכת הביתה עוד יותר עצבני. אני חייב לפרגן להגנה שאפילו לא תרגלה את עצמה באימון מול חלוצים מהטובים בארץ, היינו קרובים לשער במיוחד בחצי הראשון. כנראה נצטרך להביא שחקן או שנייים שיודעים לתת הברקה".

בן אז'ובל שפתח לראשונה אמר: "נכנסתי לאט לאט לעניינים אני שואף כל משחק להתקדם ולהתחבר לקבוצה ולמאמן. הייתה לי נגיחה טובה ודני עמוס לקח, הייתה קורה וגם כדור אחד לשמיים, מנסים עד שנכנס. באתי לפה כי אני מאמין במאמן ובקבוצה ומקווה להתקדם השנה".

האוהדים לא מרוצים (אלן שיבר)
האוהדים לא מרוצים (אלן שיבר)

גם סלובודן דראפיץ' דיבר על הקושי לכבוש בבלומפילד: "צריכים לסגור את האצטדיון (צוחק). יש טראומה מסוימת מהשנה שעברה, שיחקנו טוב יותר במחצית השנייה ויכולנו לנצח וגם להפסיד. אקח את הדברים הטובים מהמחצית השנייה ואיתם נלך קדימה".

הקפטן אלמוג כהן הוסיף: "ברור שאני מתוסכל, אנחנו רוצים לנצח כל משחק. במחצית השנייה זו הייתה נתניה שכולם רוצים לראות, יוזמת, לוחצת ולוקחת כדורים שניים. אנחנו צריכים עוד להשתפר ושמחים שלא חטפנו גול כבר שלושה משחקים".

גם נתניה מתקשה בבלומפילד (אלן שיבר)
גם נתניה מתקשה בבלומפילד (אלן שיבר)
דראפיץ'. יש טראומה מול בני יהודה (אלן שיבר)
דראפיץ'. יש טראומה מול בני יהודה (אלן שיבר)
מעבר לתגובות