אז'ובל צפוי לפתוח בבני יהודה מול נתניה

דור ג'אן שוב יסופסל. בלטקסה: "הפגרה עשתה לנו טוב"

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

יוסי אבוקסיס מתכנן הפתעה נוספת בהרכב בני יהודה לקראת המשחק מול מכבי נתניה: בן אז'ובל צפוי לפתוח על חשבונו של דור ג'אן, שימצא את עצמו פעם נוספת מחוץ להרכב. אבוקסיס ימשיך עם חלוץ אחד, ואחרי שמוחמד גאדיר נפצע היה נראה שג'אן יקבל את הקרדיט, אבל ככל הנראה הוא שוב יאלץ לחכות להזדמנות מהספסל.

ומה עוד? אלבן פנישי כשיר ויפתח בהרכב, אחרי שהחלים מהפציעה שעבר. שני הנבחנים החלוץ הגמבי פה עומאר ג'וב והקשר פולובויארינוב, לא מרשימים בשלב הזה וצפויים לקבל הודעת שחרור מבני יהודה.

זאת, אגב, תהיה הפעם הראשונה שבני יהודה תפגוש את נתניה מאז שני המפגשים בסיום העונה שעברה בגמר גביע המדינה ושלושה ימים לאחר מכן בליגה. "זה משחק על שלוש נקודות מאוד חשובות ואנחנו מסתכלים ממשחק למשחק זו הגישה שלנו מעונה שעברה", טען מתן בלטקסה כשנשאל האם המפגש המתקרב מול היהלומים מעלה זכרונות. "שתי הקבוצות שומרות על האופי שלהן כמו בעונה שעברה. מבחינתי זה משחק של 50:50, נתניה קבוצה מצוינת והוכחנו שאנחנו קבוצה טובה. יהיה משחק טוב".

"נקלענו לסיטואציות שלא היינו רגילים אליהן והוצאנו ארבע נקודות", אמר בלטקסה על שני המשחקים הראשונים של העונה. "יכולנו יותר ויכולנו פחות, אנחנו מרוצים עד עכשיו. האם הפגרה עשתה טוב? אני חושב שכן. היה לנו עומס, מאז שהגעתי היו חמישה משחקים ב-12-13 ימים, אז הפגרה נתנה לנו זמן להתאושש ולנוח, נעלה קצב ונקווה לתוצאות טובות".

על החזרה לבני יהודה והעובדה שלא נכלל בסגל של מכבי תל אביב גם העונה, אמר בלטקסה: "כיף גדול לשוב לכאן. זה משהו שרציתי מתחילת הקיץ, חזרתי לפה רעב לא פחות מהעונה הקודמת בהצלחת הקבוצה ובהצלחה האישית. אני חושב שקיבלתי צ'אנס במכבי ת"א והצוות המקצועי שם קיבל את החלטתו, זה מאחוריי. חשוב לי לעשות עונה לא פחות טובה מהעונה הודמת והצלחת הקבוצה זה הדבר הכי חשוב".

בלטקסה: "הפגרה עשתה לנו טוב" (אלן שיבר)
בלטקסה: "הפגרה עשתה לנו טוב" (אלן שיבר)
מעבר לתגובות