"ויטור אמר שאגיע לקבוצה שרצה לאליפות"

צפו בזר החדש של ב"ש, ז'וסווה, נוחת בישראל: "להוט להוביל"

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע קרובה מאוד להשלמת צירוף זר חדש: הקשר הפורטוגלי ז'וסווה סיכם בסוף השבוע את תנאיו במועדון והלילה (בין שבת לראשון) נחת בישראל כדי לעבור בדיקות רפואיות, לאחריהן אמור לחתום. מי שהמליץ לראשי המועדון לצרף את השחקן הוא הבלם הפורטוגלי מיגל ויטור.

"ויטור אמר לי שאני מגיע לקבוצה שתרוץ לאליפות. שיש לה כבר שם חזק באירופה. שמעתי בעיקר ממנו ומהסוכן שלי על ישראל. עקבתי באינטרנט וראיתי את הטירוף של האוהדים באצטדיון", סיפר ז'וסווה בנחיתה. נעבור בדיקות נעשה סיור בעיר ונשב על החוזה. אם הכל יילך כמו שצריך אולי אגיע למשחק מול מ.ס אשדוד".

"יש לי להט להצליח ולהוביל. לפעמים בקריירה יש הפתעות. לא חלמתי להגיע לישראל בשלב הזה של הקריירה אבל זה לא פחיתות כבוד", הודה ז'וסווה. "זה מועדון שעקב אחרי, רצה אותי וזה באמת מה שהיה חשוב לי אחרי השנה האחרונה. המטרה? כמה שיותר אסיסטים וגולים. בשביל זה הביאו אותי".

ז'וסווה פישקיירה - הידוע יותר כפשוט ז'וסווה - הוא קשר התקפי בן 28, אשר סיים את חוזהו באקהיסאר הטורקית. בעבר שיחק גם בענקית הפורטוגלית פורטו (שיחק במדיה גם במסגרת ליגת האלופות) ובין השאר, לבש גם את החולצות של בראגה, בורסאספור וגלאטסראיי.

ז'וסווה להוט להוביל
ז'וסווה להוט להוביל
מעבר לתגובות