רמזי ספורי בספק לאשדוד. עמית ביטון עשוי לפתוח

בב"ש הביעו דאגה ממצבו של הקשר, שנפגע במהלך האימון, ונעשים מאמצים להכשירו. בכר נוטה להעדיף את הבלם הצעיר על חשבונו של לואי טאהא. ז'וסווה ינחת מחר בארץ

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אמנם כמעט שבועיים עברו, אבל בהפועל באר שבע ירצו להמשיך את המומנטום: מחר (ראשון), יגיעו האדומים של ברק בכר לאצטדיון הי"א, שם יפגשו את מ.ס. אשדוד במטרה להשיג ניצחון ליגה שני ברציפות. מי שעורר את מירב תשומת הלב באימון היה רמזי ספורי.

הקשר נפגע שלשום באימון מתיקול לא מכוון מצד אורן ביטון והשניים ספגו מכה חזקה בברך, מה שעורר דאגה רבה בקרב אנשי הקבוצה, מחשש שהוא סובל מהפציעה המכונה גם "רגל עץ". בעוד המגן השמאלי סיפר על הטבה משמעותית, ספורי ינסה רק היום להתאמן באופן מלא בתקווה להיות כשיר למשחק מחר (ראשון) מול מ.ס אשדוד.

בצוות הרפואי הביעו אופטימיות שספורי, שפתח את העונה מצוין, יהיה כשיר. "הוא אחד השחקנים הכי משמעותיים שלנו", אמרו בקבוצה. בן ביטון ינסה גם הוא לערוך אימון מלא וגם לגביו התחושות הן שיפתח. חנן ממן ישוב ל-18 וצפוי לקבל דקות.

ברק בכר יחליט היום מי יפתח לצידו של מיגל ויטור במרכז ההגנה: האם יהיה זה עמית ביטון, או שמא לואי טאהא. המאמן נוטה להמשיך לתת את הקרדיט לבלם שגדל בב"ש והציג יכולת טובה. בלי קשר, לואי טאהא שיחק 180 דקות מלאות במשחקי הנבחרת מול מקדוניה הצפונית וסלובניה וכנראה שהרצון הוא להעניק לו מנוחה.

ייתכן כי יפתח במקומו של טאהא. עמית ביטון (צילום: אלן שיבר)
ייתכן כי יפתח במקומו של טאהא. עמית ביטון (צילום: אלן שיבר)

באסיפות, בכר נתן הרבה כבוד ליריבה, מ.ס. אשדוד, שפתחה את העונה מצוין (תיקו מול הפועל חדרה וניצחון על הפועל ת"א). בב"ש מקווים ששובל גוזלן שלהבנתם לא במאה אחוז כשירות, לא ישחק, דבר שיגרום לכך שהיריבה תהיה פחות מסוכנת במצבים הנייחים. עם זאת, בכר ציין את שגיב יחזקאל, שלומי אזולאי והצטרפות של בלמים בקרנות ובמצבים החופשיים לתוך הרחבה.

מחר ינחת הקשר הפורטוגלי, ז'וסוואה בארץ, על מנת לעבור בדיקות רפואיות בב"ש. הקשר, שסיים את חוזהו באקהיסר, שוחח עם מיגל ויטור, חברו לאותה סוכנות שחקנים, ובמועדון החליטו כי אם יעבור את הבדיקות הרפואיות בהצלחה ויחתום על החוזה, יימצא לו בית בסביבתו של ויטור כדי להקל עליו את ההתאקלמות. במקביל ממשיכים במועדון לחפש חלוץ זר שיגיע עד ליום רביעי, תום מועד ההעברות.  

ההרכב המשוער: ארנסטס שטקוס; בן ביטון (דוד קלטינס), מיגל ויטור, עמית ביטון (לואי טאהא), אורן ביטון; עדן שמיר, מרואן קבהא, רמזי ספורי (נאור סבג); נייג'ל האסלביינק, ניב זריהן, בן שהר.

בכר הזהיר מפניו. יחזקאל (צילום: דני מרון)
בכר הזהיר מפניו. יחזקאל (צילום: דני מרון)
מעבר לתגובות