אביטן: "לא עסוק בחששות מה יקרה אם..."

מאמן הפועל ת"א על הרכש: "מחכים למועמד שנהיה שלמים איתו"

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

עם סיומה של פגרת הנבחרות, הפועל תל אביב תחזור לליגת העל ותארח בשבת את סקציה נס ציונה במסגרת המחזור השלישי בליגת העל. עם נקודה בודדת ושער אחד בלבד במאזנה, האדומים יקוו להשיג ניצחון ליגה ראשון על חשבון העולה החדשה.

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, המאמן ניסו אביטן סירב להתייחס למצבו של אחמד עאבד: "זה הליך מול הנהלת הקבוצה ואין צורך להתייחס לזה. אני לא מקבל את זה שמכניסים לי מילים לפה. היו לי איתו שיחות אישיות מספר פעמים ואין לי מה להתייחס לסיטואציה שנוצרה".

אביטן התייחס גם לאפשרות שקבוצתו תתחזק: "אנחנו כן רוצים לחזק את הקבוצה. אני, הצוות וכל המערכת עובדים כדי למצוא את השחקנים הנכונים ולא נתפשר, למרות שהשעון מתקתק לאחור. יש לנו שני חלוצים טובים, אבל ברגע שהמועמד שאנחנו שלמים איתו יגיע, תהיה עסקה. היו הרבה מועמדים וזה לא קרה מכל מיני סיבות.

"גם שחקנים חופשיים יכולים לחתום אחרי סיום מועד ההעברות, אבל אני מקווה שלא נגיע לזה. אם אני אמצא את השחקן שלא יהיו לי ספקות לגביו, לא תהיה לי בעיה להחתים אותו גם בלי לראות אותו".

המאמן סירב להתייחס להשלכות של איבוד נקודות אפשרי בשבת: "אני רוצה לנצח בכל משחק ולא עסוק בחששות של 'מה יקרה אם'. אנחנו עולים ורוצים לנצח בכל משחק, למרות האכזבה בשני המשחקים הראשונים העונה. כשאתה במועדון גדול, הלחץ פה ולא הולך לשום מקום, ונתמודד איתו כמו שצריך. לחץ זה דבר חיובי ואני מאחל לי ולקבוצה שלי תמיד לחץ".

אביטן. לא יתפשר על הרכש (אלן שיבר)
אביטן. לא יתפשר על הרכש (אלן שיבר)

חלוץ האדומים, שחר הירש, אמר גם הוא לקראת המשחק: "בכדורגל אין אמת אחת, לפעמים זה מסתדר לטובה. אין תירוצים ניצלנו את הפגרה כדי לעבוד לקראת המשחק ולהשרות אווירה חיובית. אבל בסופו של דבר נמדדים בתוצאות ועד שהן לא יעיעו הלחץ לא ישתחרר ולא יהיה באמת רוגע. אבל משתדלים שבתוך המתחם תהיה אווירה טובה, מה שקורה באימונים".

על היכולת של הקבוצה עד כה, אמר השחקן: "לא היינו מספיק איכותיים ונפלנו בקטע הזה. ההתקפה וההגנה זה עניין של כל הקבוצה, אבל אין ספק שנגד אשדוד, למרות ששלטנו, לא היינו מספיק איכותיים בחלק הקדמי. אנחנו יודעים את זה שצריכים להשתפר, להתחדד ולהביא תוצאות".

על סאגת אחמד עאבד, אמר הירש: "מהצד זה לא נעים, אבל עאבד חבר טוב שלי ואני לא רוצה להתייחס לזה. לאחמד יש הליך מול ההנהלה. אני רק מקווה שזה יסתדר לטובה לכל הצדדים ושהמועדון ייצא מהסיטואציה במצב הטוב ביותר".

הירש. החדות תחזור לחלק הקדמי (דני מרון)
הירש. החדות תחזור לחלק הקדמי (דני מרון)
מעבר לתגובות