לא כשיר לחלוטין: יאניוטיס בספק למשחק מול כפ"ס

רשימת הפצועים של מכבי ת"א לא מתקצרת. השוער מתאמן באופן מלא, אבל מתלונן על כאבים בקרסול. גם ניקוליץ', שהיה עשוי להיכלל בסגל לראשונה, עלול להמשיך להיעדר

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

במכבי תל אביב קיוו שרשימת הפצועים הארוכה תתקצר משמעותית לאחר פגרת הנבחרות, אבל תקוות לחוד ומציאות לחוד. הצהובים ייפגשו בשבת את הפועל כפר סבא באצטדיון המושבה, כשאף אחד מהשחקנים שנעדרו בתקופה האחרונה לא צפוי לחזור.

אז מאיפה נתחיל? אנדראס יאניוטיס, היה אמור לחזור לעמוד בין הקורות במשחק הליגה הראשון שלו בישראל, אבל נמצא בספק להתמודדות. אמנם בימים האחרונים השוער היווני ערך מספר אימונים מלאים, אבל גם מתלונן מידי פעם על כאבים בקרסול הפגוע ויכול להיות שיעדיפו לחכות איתו שבוע נוסף.

ליאניוטיס יצטרף כמובן שרן ייני, שייעדר מספר שבועות נוספים בשל קרע בשריר התאומים וגם ארון שוינפלד, אייל גולסה ומאור קנדיל עדיין לא כשירים. ומה עם אורוש ניקוליץ'? גם הקשר, שהיה אמור לקבל דקות ראשונות מאז הגיע לישראל בדצמבר, לא בטוח יהיה כשיר להתמודדות מול כפר סבא. אם זה לא מספיק, ולדימיר איביץ' יחסר גם את דור פרץ, שמושעה למשחק אחד בשל הכרטיס האדום שספג במשחק מול בני יהודה.

"יש גם חוסר מזל בפציעות, זה בטוח. כמו למשל במצב של ייני או הכניסה החזקה שספג יאניוטיס בגביע הטוטו מול קריית שמונה", טענו שחקני מכבי ת"א על המצב של חבריהם. "למרות זאת יש גם ריבוי פציעות ושחקנים שמתקשים לחזור לכשירות וצריך לתת על זה את הדעת".

ייני. רשימת הפצועים של מכבי ת"א לא מתקצרת (אלן שיבר)
ייני. רשימת הפצועים של מכבי ת"א לא מתקצרת (אלן שיבר)
ניקוליץ'. לא יכלל בסגל לכפ"ס
ניקוליץ'. לא יכלל בסגל לכפ"ס
בנושא אחר, מכבי תל אביב הודיעה על הצטרפותה של חברת 'היבואן' כשותפה עסקית של המועדון לאחר שנחתם הסכם חסות לעונת 2019/20. רשת החנויות למכירת מוצרי אלכוהול הצטרפה כשותפה עסקית לעונה הקרובה ולכבוד השקת חוזה החסות העניקה הטבה למנויי הקבוצה. המשנה מנכ"ל, שרון תמם: "מאמינה שיחד נוכל לייצר ערך מוסף לחברה, אך לא פחות מכך לקהל האוהדים שלנו".
מעבר לתגובות