מיכאל אוחנה: "אחזור מהפציעה טוב וחזק יותר"

קשר בית"ר בראיון: "אני אדם מאמין. חושב על שלב השיקום"

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר ההפסד של בית"ר ירושלים להפועל רעננה

אחרי פתיחת עונה מבטיחה, בה הרשים בגביע הטוטו במדי בית"ר ירושלים ששילמה עליו סכום עתק, החלום של מיכאל אוחנה התנפץ. הקשר המוכשר נפצע במשחק נגד הפועל באר שבע, קרע את הרצועה הצולבת ולא צפוי לשוב לשחק העונה. בראיון שערך היום (שלישי) לאתר הקבוצה, רגע לפני שהוא ממריא ללונדון, אוחנה דיבר על הפציעה, התגובות שקיבל והעתיד.

אוחנה פתח ואמר: "ברגע שאתה נפצע ככה, אתה נמצא כל הזמן במחשבות והרהורים. אני בנאדם מאמין, אחזור טוב וחזק יותר. מהרגע שנפצעתי אין מה לחשוב על איך זה קרה ולמה זה קרה, נפצעתי ומעכשיו אני חושב על השיקום. אני טס עכשיו ללונדון, לעשות שם ניתוח של הרצועה הצולבת. אעבור שם תקופת שיקום, אבל עדיין לא יודע של כמה זמן. בסוג של פציעות כאלה, אתה עובר את הניתוח, שזה החלק הקל של המשימה, ואחרי זה יש משקמים, יש אינספור אופציות לטיפול ודברים לעבוד עליהם. מתחילים בניתוח ולאט לאט מעלים דרגה".

על התגובות שקיבל לאחר הפציעה אמר אוחנה: "אני אפילו לא יכול לתאר ההיקפים של ההודעות והסרטונים שקיבלתי. זה משהו עצום. הקהל המדהים הזה, האהבה מהסביבה, מילדים ועד למבוגרים. סרטונים, איחולים, אינספור הודעות. אני מעריך את זה, זה מחמם את הלב, אין דברים כאלה".

אוחנה סיכם ודיבר על העתיד: "מאז שהגעתי לבית"ר, הצוות, השחקנים וההנהלה הפכו למשהו מיוחד עבורי. התחברתי למועדון מעבר להיותי שחקן, גם כבנאדם. היה לי חשוב לתמוך ולעודד את כולם לפני הניתוח. אני מאחל להם בהצלחה, אני סומך עליהם בעיניים עצומות. אצפה בבית"ר מלונדון ואעודד כמו האוהד מספר 1. אני אוהב אותם, ויאללה בית"ר".

כבר חושב על השיקום. מיכאל אוחנה (צילום: דני מרון)
כבר חושב על השיקום. מיכאל אוחנה (צילום: דני מרון)
מעבר לתגובות