חשש במכבי נתניה: טים הויבך סובל מבקע

תוצאת האולטרסאונד תתקבל היום. פיניש חזר לאימונים מלאים

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

במכבי נתניה חוששים שטים הויבך סובל מבקע. הבלם הגרמני, שלא שיחק בניצחון על נס ציונה, מתקשה לחזור לאימונים מלאים ואתמול נשלח לבדיקת אולטראסאונד. תוצאותיה צפויות להתקבל היום (שלישי), ולפיהן יוחלט במועדון כיצד לנהוג והאם ללכת להליך כירורגי, שיגרום להיעדרות של חודש לפחות, או להסתפק בכדורים וחיזוקים, בתקווה שניתן יהיה להתגבר על הפציעה.

בכל מקרה, במשחק הקרוב נגד בני יהודה, דולב אזולאי ימשיף להחליף את הבלם הגרמני במרכז ההגנה והוא יפתח במרכז ההגנה לצידו של רומן גולובארט. הבלם הספרדי אגב, ניצל את פגרת הנבחרות כדי לצאת לטיול בירדן.

בנוסף להויבך, שחקן שסובל כבר תקופה מכאבים באיזור הבטן התחתונה הוא סתיו פיניש, שיצא לטיפולים בברצלונה בימי החופש שניתנו לשחקנים. הקשר האחורי עבר דיקור, שאמור לסייע לו להתגבר על הפציעה, וכבר אתמול ערך אימון מלא.

לקראת המשחק מול בני יהודה ביום ראשון, גיא מלמד יחזור לסגל סלובודן דראפיץ' ושי ברדה אחרי שהורחק במשחק הפתיחה של העונה מול הפועל ת"א. החלוץ פאטוס בצ'יראי, שהרשים ב-1:2 של מונטנגרו על הונגריה, צפוי לשחק גם במשחק ביתי הנוסף, נגד צ'כיה בפודוגוריצה.

עד כה, נמכרו 4,400 מינויים, 700 יותר מבשנה שעברה. למעשה, מדובר בשיא מכירת המינויים בתקופת אייל סגל. בקבוצה חשבו כי לפחות 5,000 יימכרו אחרי ההשקעה של הבעלים, אבל לא מן הנמנע שיגיעו למספר הזה ככל שהעונה תתקדם והקבוצה תצליח.

פיניש. חזר לאימונים מלאים (אלן שיבר)
פיניש. חזר לאימונים מלאים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות