עקב עבירת משמעת: ויטור הועמד לדין פנימי

פרסום ראשון: ב"ש תעניש את הבלם שחזר באיחור מחופשה

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בפעם הראשונה מאז הגיע לישראל, מיגל ויטור עבר עבירת משמעת. לערוץ הספורט נודע לראשונה, שהפורטוגלי הועמד היום (שלישי) לוועדת משמעת על ידי קבוצה אחרי שחזר באיחור מהחופשה, שקיבלו שחקני הפועל ב"ש.

הדרומיים איפשרו לשחקנים מספר ימי חופש במהלך הפגרה, והבלם חזר באיחור, כשבקבוצה החליטו שלא לעבור על כך לסדר היום. בוועדה שהתרחשה היום נכחו נציגי ארגון השחקנים, ניר אלון ומושיקו מישאלוב בדיון, כשוויטור התנצל על האיחור והבהיר שמדובר באי הבנה ושהוא יקבל כל עונש שיוטל עליו.

הערכה היא שבדומה לחנן ממן, שהועמד לדין על הכרטיס האדום מול פיינורד, גם מיגל ויטור יספוג קנס כספי בלבד ובכך התקרית תסתיים.

בתוך כך, ליגת העל כבר מתחילה לצבור תאוצה, אבל בהפועל ב"ש ממשיכים להתעלם משיר צדק ועמראן אלקרנאווי. שני השחקנים, שחזרו רק לפני שבוע לאימונים עם הקבוצה הבוגרת, לא שותפו אתמול במשחק האימון מול מ.ס דימונה מליגה ב', כשבמועדון העדיפו להעניק לשחקני הנוער של המועדון דקות ולא לשתף את השניים, שקיימו אימון בצד.

כך או כך, מבחינת ב"ש כבר הובהר שהשחקנים יקבלו את מלוא כספם על פי החוזה, אך הם לא מתוכננים לקחת חלק בתוכניות המקצועיות. במשחק האימון עצמו ניצחה ב"ש 1:4 כשמיגל ויטור, ג'ימי מארין, ניב זריהן ובן שהר כבשו לזכות הקבוצה של ברק בכר. במחצית הראשונה עבדה ב"ש בעיקר על משחק הלחץ, דבר שהמאמן רוצה לשים עליו דגש לקראת המשך המאבקים בליגה. במחצית השנייה כבר ביצע המאמן לא מעט חילופים והשליטה של ב"ש כבר לא הייתה מוחלטת.

על פי גורמים במועדון, עד אמצע השבוע הבא יחתמו שני שחקנים חדשים בקבוצה: שחקן כנף זר וחלוץ זר. ב"ש לאו דווקא מחפשת שחקנים חופשיים ונראה כי בעקבות ההצלחה באירופה והפתיחה הטובה בליגה תחליט אלונה ברקת לרכוש שחקנים איכותיים.

ברקת. בודקת שחקנים איכותיים (אלן שיבר)
ברקת. בודקת שחקנים איכותיים (אלן שיבר)
מעבר לתגובות