המו"מ חודש: בית"ר שבה לאופציית ירדן כהן

המגן השמאלי של רעננה על הכוונת. המכשול היחיד: המחיר אותו דורש אשר אלון

תגיות: ליגת העל

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל רעננה אמנם הצהירו כבר כי חלון ההעברות נסגר מבחינתם, אך כשההצעות ממשיכות לבוא, ייתכן ובשרון יאלצו להמשיך את מסע הרכש, כשכעת, לאחר שקייס גאנם עלה לכותרות, גם המגן הצעיר ירדן כהן מעורר עניין בקבוצות הגדולות.

לאחר שחוזר בינואר האחרון ע"י מכבי חיפה ובית"ר ירושלים, האחרונה חידשה את השיחות בעניינו כשגורמים במועדון מהבירה מנהלים שיחות עם אשר אלון. נכון לעכשיו לא הוגשה פנייה רשמית לרעננה עבור כהן, אך בשרון מבינים כי למרות שפרידה מהמגן השמאלי לא נכללה בתכניות לשלב זה, בסכום הנכון, השחקן יעזוב את המועדון.

כהן מחזיק בחוזה לשלוש שנים נוספות ברעננה ובסביבתו מעריכים כי הירושלמים יתבקשו לשלם למעלה מ-350 אלף דולר על מנת להשלים את העסקה. "כרגע נראה שהמכשול היחיד העומד בדרכו של ירדן לבית"ר ירושלים הוא המחיר אותו דורש אשר אלון", סיפר גורם במועדון, "משה חוגג יצטרך לפתוח את הארנק, אשר יודע מה יש לו בידיים".

בתוך כך, בשרון חזרו לאימונים הסדירים לקראת המפגש עם הפועל חדרה שייערך ביום שבת באצטדיון נתניה. מנחם קורצקי צפוי לקבל בחזרה להרכב את קייס גאנם שהתאושש מהמתיחה בשריר הדו ראשי, וגם את ירדן כהן שהתאושש מהמתיחה במפשעה. גם כארם ארשיד שהחלים מקרע ברצועת הקרסול יהיה כשיר למשחק.

גאנם. צפוי לחזור מול חדרה (עודד קרני)
גאנם. צפוי לחזור מול חדרה (עודד קרני)
מעבר לתגובות