עפולה דורשת מכפ"ס 100 אלף שקלים על רוצ'ט

הקשר מחרים את האימונים. ורנש יקבל הזדמנות נוספת להרשים

תגיות: ליגת העל

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי ניצחון ראשון בליגת העל על עירוני ק"ש, להפועל כבר סבא מחכה משוכה לא פשוטה מול מכבי ת"א, אותה תארח בשבת הקרובה באצטדיון המושבה. אבל עוד קודם לכן, חלון ההעברות עדיין פתוח והקבוצה של אופיר חיים עדיין לא סיימה להתחזק.

כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, במועדון הירוק עושים מאמצים גדולים על מנת לצרף את קשרה של הפועל עפולה, אדריאן רוצ'ט, שמחרים את אימוני הקבוצה הצפונית כשהוא מעוניין להשתחרר ולשוב אל ליגת העל.

רוצ'ט מחזיק בחוזה עד סוף העונה הנוכחית ובעפולה הציבו תג מחיר - פיצוי בגובה של כמאה אלף שקלים עבור השחקן. בינתיים אופיר חיים, שמאמין מאוד בקשר לאחר שאימן אותו בקבוצה הצפונית, מקווה לאור ירוק, כשאם יצחק שום יסכים לפתוח את הארנק לטובת חיזוק - השחקן יעבור כבר השבוע.

כמו כן, לאחר ישיבות הנהלה בהן עלו סייגים לגבי תפקודו של הקשר ההונגרי ריצ'ארד ורנש, כשאף עלתה האופציה לשחררו, הוחלט במועדון לתת לוורנש הזדמנות נוספת. במועדון מאמינים שהשחקן הזר זקוק לעוד זמן התאקלמות אבל כבר העבירו השבוע עשרת אלפים שקלים כחלק בירוקרטי משחרורו מדיושגיור ההונגרית. הישארותו תבחן שוב בחלון ההעברות של ינואר.

עוד באשר לצמצום הסגל ו"מכת השחרורים", דני רוזנבליט שגדל במועדון אך איבד את מעמדו תחת חיים, התבקש לחפש קבוצה חדשה בהשאלה, כמו גם בן לביא הצעיר. בתוך כך עדיין קיימת התלבטות באשר לאימאן חארבט שהגיע הקיץ מליגת העל הפלסטינאית, כשייתכן והשחקן יקבל הודעה על שחרורו בקרוב.

מעבר לתגובות