אחרי ארבעה חודשים: מליקסון חזר להתאמן

הקשר יעבור בדיקות לאחריהן יוחלט אם יוכל לחזור למגרשים

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי כמעט ארבעה חודשי היעדרות, בשורות טובות לאוהדי הפועל באר שבע. מאור מליקסון סיים אתמול (ראשון) לראשונה אימון מלא בקצב גבוה. השחקנים התבקשו שלא להיכנס למגע מיותר עם הקשר, שעבר ניתוח שהסתבך בחודש מאי כתוצאה מזיהום.

מליקסון נראה כמי שמנסה להשתקם ולא מוותר על הקריירה. לשחקן בן ה-34 יש חוזה עד לסיום העונה, וכרגע לא ברור אם יוכל לחזור להתחרות באופן מקצועני. בקרוב יעבור בדיקות מקיפות נוספות, בין היתר בדיקות דם, ורק לאחר מכן יוחלט אם יגביר את הקצב ויחתור למגע. "אנחנו נותנים לו את הזמן שלו ובסופו של יום מדובר בהחלטה שלו, יחד עם רופאיו, אם להמשיך לשחק כדורגל או לא", אמרו במועדון.

מאמן ב"ש, ברק בכר, החליט להעלות עומס לפני משחק הליגה מול מ.ס אשדוד, והקבוצה תקיים היום ומחר אימונים כפולים כשהבוקר תגיע לחדר כושר מרכזי בב"ש. בערב ייערך משחק אימון נגד מ.ס דימונה מליגה ב' דרום, שם משחקים ארבעה אקסים: גל נבון, יוסף אבו לאבן, ליאל זגורי ושמעון לוגסי. מדובר בדרבי עבור הבלם עמית ביטון, שישחק מול אביו שמעון ביטון שמאמן את דימונה.

בב"ש העריכו שעד תחילת השבוע הבא יוחתמו שני שחקנים בעמדות הכנף והחלוץ, כשאלונה ברקת לא פוסלת אפשרות לרכוש שחקנים תחת חוזה ולא רק כאלו שניסו את מזלם כשחקנים חופשיים בליגות הבכירות ונתקעו אחרי שהחלון נסגר. שיר צדק ועמרן אלקרנאווי ממשיכים להתאמן עם הקבוצה. לשניים יש חוזה לעוד שנתיים, אבל במועדון מחכים להצעות לגביהם והם לא מתכוננים להיות חלק מהסגל שיוזמן למשחקים.

בכר, מעלה הילוך באימונים (דני מרון)
בכר, מעלה הילוך באימונים (דני מרון)
מעבר לתגובות