אלאבס מוכנה להשאיל את פוקס

הספרדים מסרבים לאופציית רכישה. אוטין מסרב לשחק בלאומית ועשוי להיות מוקפא

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

השיחות של מכבי חיפה עם דפורטיבו אלאבס, בנוגע לצירופו של ז'יאנדו פוקס, נמשכו גם בסוף השבוע. בקבוצה הספרדית אומנם הביעו נכונות להשאיל לירוקים את הקשר הקמרוני הצעיר, אך הבהירו שהם לא מוכנים להעניק אופציה לרכישת השחקן, ששיחק גם בסושו הצרפתית.

עם זאת, במכבי חיפה משוכנעים שניתן יהיה להגיע עם אלאבס למצב בו היא תשקול מחדש את הנושא. בכרמל לא מעוניינים לצרף בהשאלה שחקן ללא אופציית רכישה, זאת מתוך מדיניות שלא להעניק דקות משמעותיות לשחקן שאינו מועמד להישאר בעונה שלאחר מכן.

במועדון הבהירו הבוקר (ראשון) שבכל מקרה יגיע קשר זר, וכי מלבד פוקס בו מעוניין המאמן מרקו בלבול, ישנו מועמד נוסף. בכל אופן, ברגע שיוחתם קשר, אחד מבין נטע לביא או יובל אשכנזי ייצא מההרכב, ומוחמד אבו פאני יקבל אור ירוק לעבור בהשאלה להפועל חדרה, שלוחצת עליו לקבל שחרור. בקבוצה אמרו: "לא פעם ולא פעמיים העונה שחקנים זרים ישבו על הספסל וישראלים שיחקו. מי שיהיה טוב, ישחק". שחקן נוסף שלא בתוכניות וככל הנראה יעבור השבוע לחדרה הוא יהב גורפינקל.

בהנהלה מנסים למצוא קבוצה גם לאיקוום אוטין קבוצה, זאת במטרה לפנות מקום לזר, אבל לא מן הנמנע שהוא יוקפא. נכון להבוקר, השחקן מסרב לעבור לשחק בליגה הלאומית בישראל וסוכנו, עמנואל וונדר, העביר מסר בנושא למכבי חיפה. לטענת הסוכן, לניגרי היו הצעות מבלגיה ומפולין, אבל כרגע הוא די תקוע: "אין מצב שהוא יילך לליגה הלאומית. הוא יתאמן במכבי חיפה עד ינואר, ואז ננסה למצוא פתרון".

אליסון דוס יחתום בימים הקרובים בבני יהודה כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט.

פוקס. בקרוב בירוק של חיפה? (Getty)
פוקס. בקרוב בירוק של חיפה? (Getty)
אוטין. יוקפא? (אלן שיבר)
אוטין. יוקפא? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות