רעננה הזדעזעה: "אוהדי בית"ר התנהגו כמו חיות"

במועדון דורשים קנס ועקצו את חוגג: "צוחק מי שצוחק אחרון"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בהפועל רעננה לא יכלו לדמיין תסריט טוב יותר למשחק הבית הראשון שלהם לעונת 2019/20. הקבוצה של מנחם קורצקי השאירה שמונת אלפים אוהדים צהובים-שחורים פעורי פה אמש (ראשון) באצטדיון המושבה, כשניצחה 1:2 את בית"ר ירושלים.

האדומים מהשרון חגגו את הניצחון המתוק כשהם נזכרים בכותרות שסיפק משה חוגג, שזלזל בגלוי ברעננה בקיץ האחרון בזמן שהסביר את עליית מחירי המנויים בירושלים ואמר: "או שאנחנו מועדון גדול או שאנחנו הפועל רעננה". בתגובה, אמרו במועדון: "צוחק מי שצוחק אחרון".

כמו כן, על אף שנהנו מאצטדיון רועש, כשלמעלה מ-8,000 אוהדי בית"ר מילאו את היציעים, בשרון הזדעזעו מהקהל שגידף ואף ירק לכיוון שחקני הקבוצה. "זה כיף כשמגיע הרבה קהל, אפילו אם הוא לא של רעננה, זה נותן אנרגיות אחרות למשחק", הסבירו השחקנים, אבל הוסיפו: "יחד עם זאת, אין שום הצדקה להתנהג כמו חיות". ברעננה דורשים שחוגג ישלם קנסות גבוהים על האירועים.

פתיחת עונה נהדרת של רעננה (אלן שיבר)
פתיחת עונה נהדרת של רעננה (אלן שיבר)

בינתיים, אחרי שעשו למכבי חיפה חיים קשים במחזור האחרון ולאחר שניצחו את שחקניו של רוני לוי, ברעננה מרגישים שלא מדובר בצירוף מקרים וכי מתבשלת בשרון קבוצה מסקרנת שעוד תהיה חתומה על סנסציות נוספות העונה. "אני מרגיש שהעונה הזאת הולכת להיות מפתיעה", סיפר כובש השער הראשון במשחק, יוג'ין אנסה. "נכון, זה עדיין מוקדם לבוא בהצהרות, בטח אחרי המשחק השני וכשהליגה עוד ארוכה לפנינו אבל יש תחושה שרעננה הולכת להפתיע", אמר החלוץ הגנאי.

אנסה הגיע לשרון בשלהי חלון ההעברות של ינואר האחרון מבית"ר ת"א-רמלה ומאז הפך לאחד הג'וקרים של מנחם קורצקי, כשב-11 הופעות, כבש חמישה שערים. בהתחשב בעובדה שהשחקן היה פצוע לאורך רוב העונה החולפת, בשרון מאמינים שבעונה הנוכחית הוא "יתפוצץ" על כר הדשא. "באופן אישי אני מרגיש שאני מתקדם צעד אחד צעד, אני עובד קשה כל יום כדי להיות שחקן טוב יותר", סיפר. "אני מאמין שהעונה אראה הרבה ממה שאני מסוגל. במשחק הראשון בישלתי, אתמול כבשתי ומחכה לנו עוד הרבה טוב העונה", הבטיח אנסה.

מלבד אנסה, גם עמית כהן הצעיר שהיה חתום על שער הניצחון, וגם אביחי ידין שהראה רוח לחימה על כר הדשא, זכו למחמאות. כמו כן, ברעננה מרוצים מחזרתו של כארם ארשיד, שעלה אמש כמחליף כשהוא מתאושש מקרע ברצועת הקרסול. עד סוף פגרת הנבחרות, במשחק מול הפועל חדרה, ישובו להרכב גם ירדן כהן וקייס גאנם.

אנסה. הג'וקר של קורצקי (אלן שיבר)
אנסה. הג'וקר של קורצקי (אלן שיבר)
מעבר לתגובות