ברדע: "ג'קי בן זקן ביקש שאוכיח את עצמי"

הבלם כיכב, באשדוד מרוצים: "יש קבוצה חזקה ובריאה"

גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שרשמה מסע מוצלח יחסית בגביע הטוטו ואמש (שבת) סיימה את המחזור השני של ליגת העל עם ניצחון 1:2 על הפועל ת"א, במ.ס אשדוד יש תחושה של שינוי. "קרבות תחתית" הוא ממש לא מושג בלקסיקון החדש של הקבוצה.

"זה היה ניצחון שכולו אופי", סיפרו בצוות המקצועי כשהם מתייחסים לחזרה ליתרון, רגע אחרי שהאדומים של ניסו אביטן השוו את התוצאה. "לחזור למשחק? אשדוד של פעם לא הייתה יודעת לעשות דברים כאלה. יש כאן קבוצה חזקה ובריאה", קבעו.

מי שגרפו את המחמאות, היו שחקני הבית, הבלם ניר ברדע שכבש את השער הראשון במשחק והחלוץ דין דוד שהיה חתום על שער הניצחון. כזכור, ברדע היה מעורב בלא מעט אקשן לאחר שכמעט הורחק בכרטיס אדום ישיר, ששינה צבע בזכות התערבות ה-VAR.

"היו הרבה אירועים בזמן קצר, זה נכון. אבל כל אירוע הכניס אותי יותר ויותר למשחק ולטירוף", סיפר הבלם. כמו כן, רגע לפני שעלה אל כר הדשא, קיבל את ברכת הדרך של האיש החזק באשדוד: "ג'קי ביקש שאוכיח את עצמי ואתן הכל. הוא ביקש שאקח כל כדור ראשון בראש והכדור הראשון שלקחתי בראש היה גול".

כמו כן במועדון התמוגגו מההיענות של הקהל העירוני כשאמש, התייצבו באצטדיון כ-1,200 אוהדי מ.ס אשדוד, בזמן שהממוצע בעונה החולפת עמד על כחצי מזה. גם בגזרת המנויים, נכון להיום למעלה מ-550 אוהדים רכשו מנוי, פי שלושה מהכמות שנרכשה לאורך העונה החולפת.

בסיום המשחק, ניגשו השחקנים לחגוג עם הקהל, חוויה שמיעטו לטעום ממנה בעונה החולפת, כשבסיום, החגיגות נמשכו גם בחדר ההלבשה. ברדע הסביר: "אשדוד תהיה קבוצה אחרת ולא תלחם בתחתית. אנחנו נביא כדורגל שמח, בריא ויפה", אמר הבלם, "זה מתחיל באווירה הטובה שבחדר ההלבשה וכשמגיע הקהל שדוחף אותך, אז הכל מסתדר".

"בן זקן ביקש שאוכיח את עצמי" (דני מרון)
"בן זקן ביקש שאוכיח את עצמי" (דני מרון)
מעבר לתגובות