ברדה לא התרשם: "היו רגעים של בינוניות"

מאמן נתניה אחרי נס ציונה. תורג'מן: "מודאג, צריכים לחזק"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי נתניה השיגה ניצחון ראשון בליגה לעונת 2019/20 אחרי 0:3 משכנע הערב (שבת) מול סקציה נס ציונה. אמנם מדובר ביריבה שמועמדת רצינית לירידה לליגה הלאומית, אך גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח, והיהלומים עשו זאת ללא קושי רב. גבי קניקובסקי הצטיין עם שלושה בישולים, פאטוס בצ'יראי כבש צמד.

שי ברדה, אחד ממאמני נתניה, הגיב לכך שמדובר בניצחון במשחק הביתי הראשון לראשונה מאז עונת 2010/11: "לא ידעתי, אני שמח מאד שעשינו את זה ושברנו עוד נתון סטטיסטי, לא במשחק גדול. עשינו שלוש התקפות מעבר טובות, היינו יעילים, יש לנו הרבה מה לשפר. אחרי ניצחונות הכי כיף לשפר. אליפות? בשבוע שעבר שיחקנו פחות טוב. נתניה צריכה לייצר יציבות, צריכה לחבר כמה משחקים טובים. לא שיחקנו טוב היום והיו רגעים של כדורגל בינוני".

"בצ'יראי? אני מאמין בו, סלובו מאמין יותר. החלוץ הכי טוב בישראל, לוקח לו לפעמים זמן להיפתח. צריך סבלנות, והיא לא קיימת תמיד בכדורגל. פאטוס חלוץ אדיר. קניסקובסקי? אני מאד שמח על הרצון שלו להקשיב, ללמוד ולהתקדם. גאה בו. בשנה שעברה הוא הגיע מעכו וזה היה חבלי לידה עבורו. עשה התקדמות והפך למשמעותי מאד השנה. מעטים יודעים להפוך משחקן סגל נוסף לעוד שחקן משמעותי, הוא עושה זו בענווה".

המאמן המפסיד, עמיר תורג'מן, הגיב בסיום: "אנחנו לא מבקיעים אז אני מודאג, ברור. אנחנו צריכים להביא עוד שחקני התקפה. גם השבוע וגם שעבר לא היינו מספיק טובים, יש לנו שחקנים שכבר פה ולא יכלו לשחק היום. עם כל הקושי נצטרך לשנות דברים, זה שיעור שצריך ללמוד. אנחנו קבוצה חדשה בהתהוות, נשנה דברים בצורה מסוימת. אני בטוח שניראה יותר טוב בהמשך".

"לא חושב שיש התפרקות, חזרנו היום למשחק מבחינת תנועה, אבל בגלל התקפת מעבר מצוינת וטעות חמורה שלנו ספגנו והיה קשה מאד לחזור מ-2:0. בחצי השני התרוממנו קצת, אבל זה לא היה מספיק. זה חלק מהחיים של קבוצה צעירה שהגיעה לליגת העל. כשאנחנו לא עושים דברים מספיק מהר, אנחנו נענשים. הכל טוב, אני בטוח שיהיה בסדר".

גם המצטיין, גבי קניקובסקי, דיבר לאחר המשחק: "שמח מאד, אלו 3 נקודות וזה הכי חשוב. ממשיכים להתגבש ולהיראות כמו קבוצה. הבישולים? בשנה שעברה לא היו לי הרבה, השנה רציתי קפיצת מדרגה, שמח שזה קורה. מרגיש שזו העונה שלי? לא, אני עובד ממשחק למשחק ועובד קשה באימונים. אנחנו לא יוצאים בהצהרות. אנחנו רוצים להוכיח כל משחק שמגיע לנו להיות בטופ".

קניקובסקי חוגג משחק מצוין (ברני ארדוב)
קניקובסקי חוגג משחק מצוין (ברני ארדוב)
מעבר לתגובות