בני יהודה מקווה ל-4,000 צופים בבלומפילד

חניכת המגרש תהיה מול יציעים ריקים. אבוקסיס: החזרה מרגשת

תגיות: בני יהודה

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

זו, כמובן, יד המקרה, אבל בחלקה של בני יהודה נפל הכבוד לארח את המשחק הראשון בבלומפילד המחודש. אם במקרה של מכבי ת"א או הפועל ת"א הייתה מדוברת בחגיגה בה היו מעורבים מעל 10,000 צופים, הזהובים מביעים תקווה כי כ-4,000 איש יגיעו למשחק פתיחת העונה של הקבוצה מול עירוני קריית שמונה ב-20:00.

למרות שיהיה זה המשחק הראשון במגרש החדש, לא מתוכנן טקס של המנהלת. אם יהיה כזה, הוא אמור להיערך בשבוע הבא. האצטדיון, יש לציין, עדיין לא הושלם סופית והוא ייחנך כשעבודות החיפוי החיצוני בצד המערבי והמזרחי לא גמורות. עם זאת, מדובר בעבודות שלא אמורות להפריע לקיום המשחקים.

בינתיים, הקבוצה מרכזת את מאמציה אל עבר פתיחה טובה בליגה. אמנם מחכה לה משחק בליגה האירופית ביום חמישי, אך במועדון מבינים שמשחק הליגה מול קריית שמונה יותר חשוב למועדון. זאת לאור ההפסד 0:3 במאלמו שהשאיר את חניכיו של יוסי אבוקסיס עם סיכויים אפסיים להגיע לשלב הבתים.

המאמן דיבר עם חניכיו לקראת ההתמודדות בליגת העל וניסה להוריד אותם לקרקע."אני גאה בכם על ההופעה מול מאלמו, אבל הליגה היא הלחם והחמאה שלנו. החזרה לבלומפילד מרגשת וכל אחד מכם צריך להרגיש את זה", אמר יוסי אבוקסיס.

לאור ההתמודדות ביום חמישי, הקבוצה ערכה אתמול אימון קליל במהלכו לא תרגל הרכב. עם זאת עושה רושם שבני יהודה תפתח עם הרכב כמעט זהה לזה שפתח מול השבדים. בתוך כך, דור כוכב פצוע וייעדר מהמשחק, כמו גם איציק עזוז ואיתן וולבלום. "המשחק בליגה הפך להיות יותר חשוב מהגומלין באירופה, נרצה לפתוח ברגל ימין", אמר שחקן בקבוצה.

ההרכב המשוער: אמיליוס זובאס, מתן בלטקסה, סתיו פלשר, אלבן פנישי, דן מורי, אבישי כהן, איסמעילה סורו, סגס תמבי, עמית זנטי, מוחמד גאדיר, דור ג'אן.

אבוקסיס. האם הוא הצליח להוריד את השחקנים לקרקע? (אלן שיבר)
אבוקסיס. האם הוא הצליח להוריד את השחקנים לקרקע? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות