חזיזה: "העונה אנחנו הולכים על כל התארים"

קשר חיפה הציב יעד וטען: "שועה עדיין ילד. מגזימים איתו"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

הוא הגיע מליגה א', לספסל של בני יהודה ומשם עד לטופ של הכדורגל הישראלי. סיפור הסינדרלה של דולב חזיזה עדיין נכתב, אבל האם הוא ירשום בו העונה פרק מתוק במיוחד? הקשר פותח עונה ראשונה עם מכבי חיפה ורגע לפני שהיא נפתחת, הוא לא היסס לסמן את המטרה שרבים נמנעים מלהכריז בקול רם.

"העונה אנחנו הולכים על כל התארים", הכריז חזיזה בראיון ל"רדיו חיפה". הכרזה מעניינת מאוד בהתחשב שהפעם האחרונה בה הירוקים זכו בתואר הייתה ב-2016 ובאליפות זכו לפני למעלה משמונה שנים. כשנשאל הקשר האם הוא יכול להצביע על הסיבות לעונות הקשות של קבוצתו החדשה הודה: "גדול עליי לדבר על הבעיות של חיפה בשנים האחרונות".

עם השאיפות להצלחה, במכבי חיפה יש גם בעיות. ירדן שועה ביצע עבירת משמעת נוספת בשבוע שעבר, אבל לאחר שיחה עם מרקו בלבול הוא חזר לאימונים. "הוא הפוטנציאל הכי גדול בארץ. הוא שחקן מדהים וילד מדהים, אבל הוא רק בן 20, הוא עדיין ילד. קשה לעשות את קפיצת המדרגה למכבי חיפה", טען חזיזה, ששיתף איתו פעולה בבני יהודה. "בתקשורת לוקחים את זה רחוק. עושים מזה יותר מדי ועושים לרעתו. בטוח שנעזור לו להתאקלם והוא יעזור לנו".

שחקן נוסף שאמור להוליך את מכבי חיפה העונה הוא הרכש צ'ארון שרי. "יש לו פוטנציאל להיות אחד השחקנים הטובים בליגה. רק מלראות אותו אתה יודע מה אתה הולך לקבל ממנו. יש לו רגל שמאל שלו מדהימה והציפיות ממנו בהתאם", פרגן חזיזה.

על מרקו בלבול אמרו שהוא לא יכול להוליך את מכבי חיפה לתארים, וחזיזה הגן: "כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה. הוא מאמן מצוין, ברמה גבוהה, השחקנים הצעירים חשובים לו והוא עוזר לנו במה שצריך".

"שועה עדיין ילד. מגזימים איתו" (אלן שיבר)
"שועה עדיין ילד. מגזימים איתו" (אלן שיבר)
חזיזה הגן על בלבול (אלן שיבר)
חזיזה הגן על בלבול (אלן שיבר)
מעבר לתגובות