חוגג: "יש לי הרגשה שהפעם זה יסתיים אחרת"

בעלי בית"ר אופטימי לקראת העונה. ורדאסקה יהיה בסגל לב"ש?

תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שהגיעה עימו לסיכום והנחיתה אותו בישראל, בית"ר ירושלים השלימה היום (שישי) רשמית את צירופו של דיוגו ורדאסקה. הבלם הגיע מוקדם יותר לבית וגן, עבר את הבדיקות הרפואיות ואחריהן חתם על חוזהו בקבוצה. בנוסף, הוא ערך התרשמות ממתקן האימונים, שוחח עם המנהל המקצועי יוסי בניון, שגם היה במעמד החתימה, וערך היכרות עם המאמן רוני לוי.

בינתיים, הבעלים משה חוגג יצא במסר לאוהדי הקבוצה לקראת העונה החדשה וכתב בחשבון הפייסבוק שלו: "עונת הבכורה שלי בבית"ר היתה קשה, אכזבות שבוע אחרי שבוע, כאב, לפעמים השפלה, לפעמים ללא הסברים או תשובות מספקות. הרמנו ראש, תיכננו, ביצענו ועכשיו הזמן לנסות שוב. יש לי הרגשה שהפעם זה יסתיים אחרת".

ורדאסקה אמר לאתר הרשמי של בית"ר: "אני מרגיש פה טוב, אוהב את המדינה, האנשים פה טובים ועוזרים לי להתאקלם. שמעתי שזאת קבוצה גדולה בישראל, עם הרבה מאוד אוהדים ואצטדיון טוב. אני אוהב את זה". הפורטוגלי התייחס גם לכושר המשחק שלו: "התאמנתי בספרד כל הזמן מתחילת העונה, אז אני בכושר משחק". כשנשאל איזה מילים הוא מכיר כבר בעברית, אמר: "שלום, ויאללה בית"ר".

בשל מצוקת הבלמים, לא מן הנמנע כי ורדאסקה יכלל בסגל כבר ביום ראשון מול הפועל באר שבע, זאת במידה שיוכיח כי הוא בכושר טוב באימונים הקרובים. עוד קודם, ינסו במועדון להעביר את הבלם הפורטוגלי בבקרה התקציבית. לשם כך, יצטרכו בבית"ר להגיע להסדר עם אפונסו טיירה או להקפיא אותו, זאת כדי לפנות מקום לזר. אפשרות נוספת היא להיפרד מז'אורז'יניו ולהגיע לסיכום מול הפועל כפר סבא שמועדמת לקלוט אותו.

ודראסקה עם בניון במעמד החתימה (בית"ר ירושלים, רשמי)
ודראסקה עם בניון במעמד החתימה (בית"ר ירושלים, רשמי)
ורדאסקה במדים החדשים (בית"ר ירושלים, רשמי)
ורדאסקה במדים החדשים (בית"ר ירושלים, רשמי)

בכל אופן, מי שצפויים לפתוח במרכז ההגנה, לאחר הרחקתו של אור זהבי בגביע הטוטו, הם אופיר קריאף ואנטואן קונטה. בינתיים, מי שחזר לאימונים מלאים, אבל עדיין לא כשיר לשחק, הוא טל בן חיים. שחקן אחר שצפוי לפתוח בהרכב, על חשבונו של מיכאל אוחנה הפצוע, הוא גדי קינדה שבעצמו התאושש מפציעה. לעומתו, לא ברור בשלב זה אם שלומי אזולאי יעמוד לרשותם של הצהובים-שחורים.

מעל 15 אלף צופים כבר הבטיחו את מקומם באצטדיון טדי בראשון. שחקן בבית"ר הבטיח: "נעשה הכל כדי לפתוח את הליגה בניצחון. אנחנו מבינים את המשמעות ולמרות ההרכב החסר, נעשה הכל".

הרכב משוער: איתמר ניצן; שי קוסטנטין, אנטואן קונטה, אופיר קריאף, מקס גרצ'קין; עלי מוחמד, דן איינבינדר, גדי קינדה; פרדי פלומן, לוי גרסיה, אנתוני וארן.

קינדה יחזור ל-11? (אלן שיבר)
קינדה יחזור ל-11? (אלן שיבר)

 הצביעו בסקר>>>מעבר לתגובות