ניקוליץ' וגולסה יחמיצו את פתיחת הליגה

גם חזרתו של אצילי לא ידועה. אופואדו עשוי לפתוח מול סודובה

תומר לוי
תומר לוי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

רשימת הפצועים של מכבי תל אביב רחוקה מלהתקצר ואחד שעדיין לא שיחק דקה אחת מאז שהגיע הוא אורוש ניקוליץ'. ולדימיר איביץ' בונה על הקשר ומקווה שיהיה כשיר לפתיחת הליגה בעוד קצת פחות משבועיים, אבל כרגע הוא עדיין לא מתאמן עם הקבוצה ולא יעמוד לרשותו. הסרבי הצטרף לאלופה עוד בינואר, אולם הפציעה הארוכה ממנה סבל גרמה לכך שהוא לא רשם הופעה בשורותיה.

מלבד ניקוליץ', גם אייל גולסה לא אמור להיות כשיר לפתיחת הליגה. ומה עם עומר אצילי? הרי שאין תאריך חזרה של הקשר הפצוע למגרשים וכרגע מחכים במכבי ת"א לקבלת ההחלטה האם הוא יצטרך ניתוח.

עם כל הקשיים, מכבי ת"א עם הפנים למשחק הגומלין בסיבוב המוקדמות השלישי בליגה האירופית מול סודובה. כ-50 אנשים (מרביתם אנשי הצוות ושחקני מכבי ת"א) יטוסו ברביעי בבוקר בטיסת שכר מיוחדת לליטא, משום שאיביץ' קבע שלהגיע יום לפני המשחק זה מספיק כדי להיות מוכנים אליו. למרות ה-2:1 הביתי והעובדה שהיא זקוקה לפחות לשני שערים כדי לעבור, באלופה משוכנעים ביכולת שלה לעשות זאת.

אצילי. עדיין לא ידוע מתי יחזור (אלן שיבר)
אצילי. עדיין לא ידוע מתי יחזור (אלן שיבר)

איביץ' עדיין מתלבט בנוגע להרכב של מכבי ת"א לסודובה. אבי ריקן, יונתן כהן וצ'יקו אופואדו בתמונת ב-11 כאשר ניק בלקמן ככל הנראה לא יפתח. הניגרי, שיכול לשחק גם בקו וגם כחלוץ מרכזי, עשוי לפתוח על חשבון איתי שכטר. בנוסף, ישנה התלבטות בין מאור קנדיל לג'ארלדש בעמדת המגן הימני. גם רוסלן ברסקי בתמונת ההרכב.

נראה ששחר פיבן וז'איר אמאדור ימשיכו להיות הבלמים. אגב, במכבי ת"א הכחישו אתמול שהפורטוגלי ביקש לעזוב. במועדון מאוד מרוצים מהיכולת שלו בתקופה האחרונה ומבהירים שהוא חשוב גם להמשך.

בתוך כך, במכבי ת"א נרגשים לקראת הפתיחה המחודשת של אצטדיון בלומפילד ויקימו חנות אוהדים בתוכו.

איביץ' ומכבי ת"א יעפילו לשלב הבא? (אלן שיבר)
איביץ' ומכבי ת"א יעפילו לשלב הבא? (אלן שיבר)
מעבר לתגובות