"אם ויטור היה נח, יתכן והיה כשיר לחמישי"

בב"ש מודים בטעות על חזרת הבלם לאימונים אחרי המכה שספג בראשו, אך מאמינים בביטון: "בשל לפתוח"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

גורמים בהפועל ב"ש הודו הבוקר (שלישי) שייתכן ועשו טעות כשמיגל ויטור חזר להתאמן מוקדם מהצפוי, אחרי המכה שספג בראשו במשחק בקזחסטן מול קאיראט. "אם הוא היה נח, ייתכן והיה עומד לרשותנו במשחק בחמישי", אמר גורם בקבוצה והוסיף: "עמית ביטון הוכיח את עצמו ובשל להיות בלם פותח בהפועל ב"ש".

במועדון לא מוכנים לקחת סיכון. סיפור צ'סאווה אנסופאה, שהתמוטט במהלך משחק אימון נגד מכבי ב"ש ב-2007 ומת, יושב עדיין בראש של הצוות הרפואי, למרות שהצוות הוחלף מאז. רופא הקבוצה העביר את המסר לצוות המקצועי לפיו הוא אינו מאשר לוויטור ליטול חלק באימונים או במשחקים לפחות עד סוף השבוע. הפורטוגלי הגיע אתמול למתחם והתלונן שוב על סחרחורות. "הסבירו לי שזה הגיוני שהתופעות עוד ממשיכות תקופה", אמר הבלם.

יומיים לפני משחק הגומלין מול נורשפינג במוקדמות הליגה האירופית, המאמן ברק בכר יקבל החלטה רק מחר אם לפתוח במערך של שלושה בלמים או להמשיך במערך שעבד לו בשבדיה עם רביעייה אחורית. כרגע, מסתמן שרק שינוי אחד יהיה בהרכב כשחוזה אנחל קאריו ייצא מה-11 ובמקומו ייכנס שחקן מהיר, ניב זריהן, בן שהר או ג'ימי מארין. בכר הזהיר מעבירות מיותרות באזור של הרחבה וטען כי המומחיות של השבדים הם במצבים הנייחים.

בעניין אחר, חנן ממן, שסובב אתמול את הקרסול באימון, יחזור לאימונים בהדרגה ולא מתוכנן להיות בסגל מול נורשפינג.

בכר, רק שינוי אחד צפוי לקראת נורשפינג (אלן שיבר)
בכר, רק שינוי אחד צפוי לקראת נורשפינג (אלן שיבר)
מעבר לתגובות