כאב ראש בהגנה לקורצקי, קלימקין צפוי לשחק

מצבת פצועים גדולה לרעננה. הבלם מהנוער יפתח נגד אשדוד?

גיל לוין
גיל לוין
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

לאחר ששני המשחקים האחרונים של הפועל רעננה הסתיימו ללא ניצחון ועם טעם מר של תחושת החמצה - ספק בשל יכולת, ספק לאור טעויות שיפוט - האדומים מהשרון רוצים לחתום את שלב הבתים של גביע הטוטו בטעם מתוק. מחר (שני) הם ינסו להשיג ניצחון נגד מ.ס אשדוד, במפגש שייערך באצטדיון רמת גן.

בינתיים, הקבוצה של מנחם קורצקי סובלת ממצבת פצועים ארוכה ומדאיגה הכוללת מספר שחקני מפתח. כארם ארשיד לדוגמא סובל מקרע קטן ברצועת הקרסול וייעדר עוד לפחות חודש ימים, בעוד ירדן כהן סובל ממתיחה במפשעה ויחזור רק לאחר פתיחת העונה. כמו כן, בן בנימין ממשיך לסבול לסירוגין מהפציעה החוזרת בשריר הירך האחורי.

אם זה לא מספיק, כעת מצטרף לרשימה גם הבלם עידו לוי, שנפצע בקרסול במשחק האחרון נגד סקציה נס ציונה וזקוק למנוחה. בנוסף עליו, גם עדי נמני ייעדר בעקבות כרטיס אדום מיותר שספג מול העולה החדשה, מה שללא ספק יוצר למאמן כאב ראש גדול בחוליית ההגנה.

בתוך כך, שון קלימקין הצעיר, שעלה ממחלקת הנוער של המועדון, צפוי לקבל את ההזדמנות ולפתוח במרכז ההגנה לצדו של דויד מתיאוס. עמית כהן, שחוזר מפציעה בקרסול, ומאור ג'רסי יפתחו כשני מגנים. בחוליית הקישור אביחי ידין ודיוויין נאה יקבלו מנוחה והקפטן שניר שוקר ובן סביר יפתחו.

בחוליית ההתקפה קורצקי יבדוק מחר לראשונה את שיתוף הפעולה בין יואב תומר, רועי לוי וקרלוס ריבס. המאמן גם ביקש משחקני ההגנה שלו להיזהר ולשים דגש מיוחד על שובל גוזלן, שגיב יחזקאל ושלומי אזולאי של מ.ס אשדוד.

הרכב משוער: אסף צור; עמית כהן, דיוויד מתיאוס, שון קלימקין, מאור ג'רסי; שניר שוקר, בן סביר, יאיא קונה; רועי לוי, יואב תומר וקרלוס ריבס.

ידין, יקבל מנוחה מול אשדוד (אלן שיבר)
ידין, יקבל מנוחה מול אשדוד (אלן שיבר)
מעבר לתגובות